::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
By corsa jantlar cok guzel durmus, fiyat ve marka verirmisin?

Jantlar : Kyowa Racing KR228 HYPERSILVER modeli 6,5j*15 - 650 ytl (takım )
Lastikler : Toyo Proxes 4 195/50/15 - 480 ytl (takım)
bana toplam da : 1.130 ytl ye (10 Taksit) mal oldu.

Arac Corsa 1.2 oldugu için hafif ve güzel bir jant aradım ve de ucuz :) sonunda bunu buldum aldım.

berker abi kaç yakıyosun ve son hız ölçmeyi denedin mi

ilginç bir şekilde yakıt değişmedi, otobana çıkıp son hıza bakamadım Serkan, Zaten önceki lastiklerde bir kere basıp ne yapıyor diye bakmıştım, onu da çok zorlamamıştım.Yani karşılaştırma yapmak için elimde önceki değer yok sadece bu haliyle ne yapar ona bakacagım

ilginç bir şekilde yakıt değişmedi, otobana çıkıp son hıza bakamadım Serkan, Zaten önceki lastiklerde bir kere basıp ne yapıyor diye bakmıştım, onu da çok zorlamamıştım.Yani karşılaştırma yapmak için elimde önceki değer yok sadece bu haliyle ne yapar ona bakacagım
berker abi bende yakıtın fazla değişmediğinden şüphe ettiğim için sana sordum artık rahat bi şekilde konig marka 16 inç alabilirm:D

15lerlen maksimum 170 yapıyo berker abi 13lerlende 180 felan yapıyo belki biraz daha geçr

Motoru biraz değiştirelim dedik ve sonuç : Tamam,biraz çakma iş oldu,ama fena olmadı sanki
tongue.gif
en azından araç yüklüymüş gibi duruyor bence
biggrin.gif
Birde motor kapağında renk farkı oldu,tekrar boyanacak o :D.. Fikirlerinizi bekliyorum...

Birde bu jant için fikir verirseniz cok sevinirim. Sizce iyi durur mu arabada? Resimdeki foto yaysız hali ile çekilmişti,yay da var araçta...tabiki photoshop hali.

berker abi bende yakıtın fazla değişmediğinden şüphe ettiğim için sana sordum artık rahat bi şekilde konig marka 16 inç alabilirm:D

15lerlen maksimum 170 yapıyo berker abi 13lerlende 180 felan yapıyo belki biraz daha geçr
ben çeşme otobanında rüzgarsız ve eğimsiz tamamen düz yolda 195igördüm %5lik sapma koysanız 190 deyin inanmayan çok ama araba 5 kişiydi bi dahakine video mutlaka çekicem

ben çeşme otobanında rüzgarsız ve eğimsiz tamamen düz yolda 195igördüm %5lik sapma koysanız 190 deyin inanmayan çok ama araba 5 kişiydi bi dahakine video mutlaka çekicem
yüksel mesafe çok uygun değildi ama 15 inç jantlarlan 170 geçmiyo 13 lerlende tam anlamıyla denemedim ama yeter bence gittiği yere kadar daha fazlasını zorlamaya gerek yok dimi:Dhepimiz corsacıyız :D

sen koydun mu cosanın resimleri

Geri