::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
60 ytl istanbuldan geldi birtek bulabildiler istediğimden ki tam istediğim gibi oldu 10ytlye kazan geri alındı boru dibine kadar kesildi genişletildi öle kaynatıldı sonra boyandı kazan 70 ytlye mal oldu hafif sesi var babam vizeden geçiremezsin dio

yeni muayene olayı nasıl yapılıyor bu konuda bılgınız varmı. yani o eskisi gibi sırada durup bagajda ılk yardım cantası tup, motor numarası vs kontrolu olayından baska bır muhabbet mı basladı artık. ben camlarım açık girmiştim muayeneye. adamlar çakozlamadı filmleri. simdi bi muhabbet dönuyor arabayı kapalı bır yere alıyormuşsun , komple ıncelıyorlarmış vs.. bu muhabbet başladımı acaba. hem benim araba muayenedeyken stop haldeydi. egzoz u nerden anlayacaklarki?

Yeni Sistem Muayene istasyonları daha yaygınlaşmadı, eski düzen devam ediyor

sayfa ne güzel corsa resimleri ile dolmuş bende yeni yıkanmış bi foto ekleyim :D renk cümbüşü olsun
grnt030hm6.jpg

Dün otobandan geçerken bir yukleneyim dedim. Yeni jant lastik ile 185 km/h gördüm, daha fazla gitmiyor..gazı yapıştırdım ancak bu kadar çıktı.eski lastiklerle daha tam gaz yapmadan 185 görmüştü

Geri