::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
egzos olayını bende düşünmeye başladım. oval olan gerçekten çok hoş duruyor. böyle bir uç takmayı düşünüyorum ama zamanla paslanmasından korkuyorum açıkçası.

egzos olayını bende düşünmeye başladım. oval olan gerçekten çok hoş duruyor. böyle bir uç takmayı düşünüyorum ama zamanla paslanmasından korkuyorum açıkçası.
paslanma olayı olmaz da
son susturucu takarsanız az da olsa aracın rahatlar yakıtınada etki eder..

yaa bana kalsa ben son susturucuyla birlikte takmak istiyorum fakat peder saolsun, egzosu kestirirsen arabayı alırım altından dioo...!!

banada aynı tehdit gelince uçla bari yetineyim dedim :D

yaa buna bi çözüm bulmamız lazım ama.. :rolleyes:

cidden bunaldım çnk, kaçak olarak gidip kutu içi filtre taktım, onu duysa yine cozlar ama egzos olayı biraz ciddi...

hergün dükkana babama iltifatlar ederek gidiorum ama adam cin gibi, Nuh dio Peygamber demioooo... :eek:

valla kendi arabamı alınca bişi diyemicek ona eminim yani ruhsatta adım yazması lazım corsada benim ama klasik lafım var ruhsatında benim adım yazmayan araba benim değildir :D

ehuehu eywallah abi saol.. nadirende olsa temiz olduğu oluyo :) arabanın borcu 22 ay sonra biticek bi türlü araya sıkıştıramıyoruz jant işini :(
meftun acele etme arabayı satmayı düşünmüosan en güzelini yaparsın beni biliosun orijin taraftarıyım jantta mutlaka orijin bişi düşün

yuxcell senı bu baslıgın en aktıf uyesi seçtim :D ne zmaan bu baslıgı forumun ana sayfasında yenı mesaj gelmış halde gorsem mesaj senın oluyor :D

Geri