::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
özgür abi arasındaki farklar motor da ortaya çııyor twinport hem performans hemde ekonomik kullanıma uygun olarak üretilmiş bi araç ve 80 hp diğeridde normal 1.2 65 hp olarak biliyom ben yani fark buraada ortaya çıkıyor
serkan naptın ya 1.0ları 69 hp , ecotec 1.2ler 75hpdir torku 112nm serilik konusunda iyi hele bide easytronik ile çok daha keyiflidir ama fiyat bencede yüksek daha üst yani en azından makyajlı kasalardan 2004 üzeri bakın derim

serkan naptın ya 1.0ları 69 hp , ecotec 1.2ler 75hpdir torku 112nm serilik konusunda iyi hele bide easytronik ile çok daha keyiflidir ama fiyat bencede yüksek daha üst yani en azından makyajlı kasalardan 2004 üzeri bakın derim
yüksel tam emin değilim ama 1.3cdti lerde heralde aklımda kaldı

2004 modellerde hem twinport 1.2 hemde twinport olmayan 1.2 var mı? hangisi daha performanslı hangisi daha ekonomik. ben bunu öğrenmek istiyorum aslında.

benim 2004 model 1.2 ecotec biz siparişi 2003 ekimde verdik 25 aralıkta teslim aldım 2004ün son aylarında twinportlu 1.2ler satışa sunuldu arasında 5 hp ve twinport sistemi farkı var 1.2 twinportlar 1.2 ecoteclere göre daha az yakar yani gramaj bazında okadarda çok değil performanstada 5hp ne kadar hissettirir siz tahmin edersiniz ama sonuçta daha yeni bi teknoloji twinportlu motorlar ama yalnış anlaşılmasın twinportlar tamamen yeni bir motor değil ecotec motora twinport eklenmiş hali kısaca 1.2 ecotec

ok şimdi daha iyi anladım. astralarda da aynı durum var değil mi bazılarının arkasında twinport yazıyor bazılarının yazmıyor.

ok şimdi daha iyi anladım. astralarda da aynı durum var değil mi bazılarının arkasında twinport yazıyor bazılarının yazmıyor.
aynen öle ama alıcaksanız twinportlu alın derim millet 5 hp için neler yapıo hazırından 5 hpli almak lazım bide dediğim gibi twinport egzoz geri dönüşüm sistemi sayesinde daha az yakar ama çok kaçar :D

tabi alırken bu üstünlere sahip olanını almak çok daha iyi olur. ama şimdilik şuan sahip olduğum corsayı enaz 1 sene daha kullanmaya karar verdim. çünkü borçsuz almak istiyorum.

tabi alırken bu üstünlere sahip olanını almak çok daha iyi olur. ama şimdilik şuan sahip olduğum corsayı enaz 1 sene daha kullanmaya karar verdim. çünkü borçsuz almak istiyorum.
en mantıklısı corsanızı satıcaksanız ufak tefek eklemelerle fiyatı yükseltmeyi deneyin derim

Geri