::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maxwell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yüksel haklısın çevirebilir ama bizim burda benzin fiyatı opel parçası cartı curtu bir sürü masraf sonra jant bakmaya gidiyosun hafif olmasından ziyade güzel bişey alıyım diyon dünya para hangi birisini alasın yoksa bende darwin racing 17 inç takacakdım bakdım her kafadan bir ses 15 takdım sonra..ama corsamın dışınlan işim bitsin en sonunda maddi durumu düzeltirsem kaliteli bir 17 jant takıcam..son olarak 1.2 gitmiyor diyolar yaa aynen gülüyom valla:D

ya arkadaslar bu gitmiyo muhabbetine bi açıklama getırmek ıstıyorum. neye gore gıtmıyo. sımdı bana gore gıtmıyo acıkcası. gülecekmisiniz saygı mı duyacaksınız görüşüme? ha benim 1.7 de gitmiyor, 1.6 hondam da gitmiyo.. hergun aynı yerde oturup aynı yere gıttıgımız için arkadaşımın motoruyla yaklaşık 30 ila 50 km arası yol yapıyoruz istanbul anadolu -avrupa yakası arasında.. ve motosikleti 600cc 98bg 2007 model bir yamaha olunca, açıkcası ne benim arabamda ivme var, ne benim arabamda gidiş var , nede pratiklik var. soyluyorum işte benim aracım gitmiyor.. ha benimki gitmiyor da 1.2 mi gidiyor. binmedim bilmiyorum. benim 1.7 im beni sadece gideceğim yere götürüyor... bunda gülünecek birşey yok:hıh:

bu konuyu en iyi corsacılar bilir. 1.2 twinport ile normal 1.2 arasındaki fark nedir arkadaşlar. 2004-2005 model corsalarda görüyorum bunu.
özgür abi arasındaki farklar motor da ortaya çııyor twinport hem performans hemde ekonomik kullanıma uygun olarak üretilmiş bi araç ve 80 hp diğeridde normal 1.2 65 hp olarak biliyom ben yani fark buraada ortaya çıkıyor

ya arkadaslar bu gitmiyo muhabbetine bi açıklama getırmek ıstıyorum. neye gore gıtmıyo. sımdı bana gore gıtmıyo acıkcası. gülecekmisiniz saygı mı duyacaksınız görüşüme? ha benim 1.7 de gitmiyor, 1.6 hondam da gitmiyo.. hergun aynı yerde oturup aynı yere gıttıgımız için arkadaşımın motoruyla yaklaşık 30 ila 50 km arası yol yapıyoruz istanbul anadolu -avrupa yakası arasında.. ve motosikleti 600cc 98bg 2007 model bir yamaha olunca, açıkcası ne benim arabamda ivme var, ne benim arabamda gidiş var , nede pratiklik var. soyluyorum işte benim aracım gitmiyor.. ha benimki gitmiyor da 1.2 mi gidiyor. binmedim bilmiyorum. benim 1.7 im beni sadece gideceğim yere götürüyor... bunda gülünecek birşey yok:hıh:
ben gülüyorum derken biizm kategorimizdeki araçlardan bahsediyoruz sanırım bu açıklama daha uygun olmuşdur elbetteki bi gsi bi gti ne bilim başka araçlarla kıyasladığımız yok bahsettiğimiz corsamızın sınıfındaki araçlar ;)

ayrıca üstünüze neden alındınız onu da anlamış değilim:confused:

özgür abi km si düşük ama 2002 ve fiyatı bayada yüskek gibi ama sen bilirsin beş altı daha koyar sıfır bir araç alırsın;)

dğru söylüyosun vazgeçtim ben de.
geçen meydanda otoparka girerken senin arabayı gördüm. içinden bir bay-bayan çıktı. babanla annemmiydi. merhaba diyecektim ama aceleleri vardı gibi. baban sanırım otoparkçıya anahtarı üzerinde bırakmayın bir şey aküyü yiyor diyordu. ses sistemminden sanırım?
trabzondasın heralde.

dğru söylüyosun vazgeçtim ben de.
geçen meydanda otoparka girerken senin arabayı gördüm. içinden bir bay-bayan çıktı. babanla annemmiydi. merhaba diyecektim ama aceleleri vardı gibi. baban sanırım otoparkçıya anahtarı üzerinde bırakmayın bir şey aküyü yiyor diyordu. ses sistemminden sanırım?
trabzondasın heralde.
Özgür abicim tesisatım anahtara bağlanmamaış ve sürekli kaçak vardı artık yok halloldu
:)

Geri