corsa opc

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan opece
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

opece

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Corsa opc almak için niyetlendim fakat bu zamana kadar hiç opel kullanmadım ve bu araçla ilgili nette olanlar harici pek bilgi edemedim.

Öğrenmek istediklerim;

-Aracın kronik bir problemi var mı? 4. piston erimesi gibi bir şeyler okudum var mı böyle bir sorun?
-2008 ile 2012 model arasında veya 2012 ile 2013 arasında bir değişiklik var mıdır? (Benim almak istediğim araç 2012 model)
-Yedek parçası normal opel araçlara göre çok mu pahalı?
-Virajlardaki sürüş kabiliyeti nasıldır?

Bu zamana kadar ibiza cupra, golf gti, impreza arasında gittim fakat vw grubunda manuel ve yağ yakmadan dolayı vazgeçtim imprezalarda da temiz bulmak zor.

Bu arada 2012 model opc nin fiyatı ne aralıkta olmalı?

Teşekkürler.

fiyatını bilmemde virajı yay ve güzel lastikle gayet başarılıydı.
4.piston erimesi bütün 1.6 turbo opel motorlarında bilinçsiz yazılım sonucu oluşabilecek birşey...motor kodu z16ler. motorda model yılına bağlı bir değişiklik yapılmadı diye biliyorum.sadece gerizekalı fabrika sanırım geçen yıl yedek parçada değişiklik yaptı oda piston kolu... zayıf kolların parça numarası değişmiş...
düzgün bir yazılım ve düzgün kullanımla sorun çıkmaz...parça fiyatı çok farketmiyor.
yakıt kalitesi ve egt ye dikkat ettiğiniz sürece kullanılabilir... sürmesi keyiflidir ;)

Ayrıntıları bilmiyorum ama forum üyesi Emre nin Opc sini kullanmış biri olarak çok keyifli.

Bilgiler için teşekkürler kurun düşmesini bekleyip sıfır almaya karar verdim =)

Geri