Corsa Sport SoN Hali :-) modifiye..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan volkanres
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gAuQE.jpg

Zevkler renklker tartışılmaz... Ben bir kere tavandaki o raylardan ve orj olmayan sunroof tan kurtulurdum...
sonra kapılardaki büyük stickerlar jariç sağında solunda ince bir çizgi gibi geçen siyahlıkları kaldırırdım...

difüzör güzel olmuş far karartma güzel olmuş bir tane evo lip yapar ön panjuru değiştirirdim... araba sadece ama gerçekten güzel olurdu... bence o ince siyah stickerler hoş olmamış birde ayrıca öamurlukta şu ince hava kanllarına el atmak lazım...

ama far karartma difüzör tatlı durmuş

Zevkler renklker tartışılmaz... Ben bir kere tavandaki o raylardan ve orj olmayan sunroof tan kurtulurdum...
sonra kapılardaki büyük stickerlar jariç sağında solunda ince bir çizgi gibi geçen siyahlıkları kaldırırdım...

difüzör güzel olmuş far karartma güzel olmuş bir tane evo lip yapar ön panjuru değiştirirdim... araba sadece ama gerçekten güzel olurdu... bence o ince siyah stickerler hoş olmamış birde ayrıca öamurlukta şu ince hava kanllarına el atmak lazım...

ama far karartma difüzör tatlı durmuş

Yorum icin tskler ama sadelikten hic hoslanmam ful kalabalik olmali. Tavan citalari ve seritler vazgecilmezim :-) heleki sunroff :-)

Herşeyi söküp atmalı bence. Sadece güzel bir jant ve yay :) sade güzellik bence o

Gayet güzel, güle güle binin

bencede güzel olmuş gayet başarılı fazla abartılı bişey görmedim. sticker da güzel olmuş ayrı bir hava katmış. yazılardan bende çok hoşlanıyorum mesala benimde tavanda yazı var kimisi beğeniyo kimisi beğenmiyo ama ben seviyorum. güle güle kullanın arabanızı ALLAH kaza bela vermesin.

araçta hoş bi yer yok bence mahvetmişsiniz kusura bakmayın ;) Özellikle arka çok biçimsiz,nikelaj uygulamalarıda ne yazıkki gitmemiş,şeritler sanruf felan Şahinci işi olmuş :D kazasız belasız :)

Geri