Corsa Sport SoN Hali :-) modifiye..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan volkanres
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Krom aksesuarlar olmamış , beyaza krom aksesuar yakışmaz koyu renklere ağırlık katar

Hem APP plaka hem plakalık olmamış , plaka zor okunuyor

Kapı kolları iyi , yandaki sticker aracın hatlarına göre çekildiği için iyi durmuş renk seçimi iyi

Difüzör ve egzoslar iyi

Çamurluktaki o ızgaralar acilen sökülmeli , aracı ruhundan uzaklaştırıp doğan şahin havası katmış

Sis farı acil takılmalı , şerit led audi haricinde hiç bir markada güzel durmuyor , çakmalar aslını yüceltir bunu unutmayalım bu işin asıl piri audi

Daha iyi bir jant seçimi olabilirdi

güle güle binin :) bende sadecilerden yanayım :)

Üstünde bir emek var saygı duyarım. Güzel araç AMA abartılı diyeyim. Mesela siyah çizgiler hoş olmamış. Far ve tampon kısımlarına uygulanan nikelaj kötü duruyor . Sticker hoş olmuş aracada uymuş :) Jant biraz büyük gitmiş ama güzel güzel dediklerim sökülürse yemede yanında yat hesabı olur.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu aracın daha yeni halinin konusu var.bu eski konu..hatta 295 taban lastikleri var :D

tavan çıtalarından bende arıyorum nerden nasıl buluruz ? ben mümkünse enlemesine istiyorum ama iki tane arka arkaya gibi :)

Araç hoşuma gitti, ben sunroof uygulaması düşünebilirim. Nerden ne kadara yaptırabilirim, bilgi verebilecek olan var mıdır ?

Aracin son hali bayagi degisik yeni konudan bakabilirsiniz bu eski hali. Jantina kadar degisik suan

Geri