CoRsA TEAM

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selçuk maşallah demek lazım nazar değdirmemek lazım çok şık duruyorrr

km kaçtı senin aracıın yavuza kaça verirsinn????

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imzandaki fotoğrafta gayet sakin ve uslu görünüyordu senin araç, meğer karanlıkta karakter değiştiriyormuş :) farlar orjinalmi bu arada?

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben de boyayı sorucam. özel bişey mi kullanıyorsun? maşallah o nasıl parlamak öyle.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selçuk maşallah demek lazım nazar değdirmemek lazım çok şık duruyorrr

km kaçtı senin aracıın yavuza kaça verirsinn????

teşekkür ederim. şu an için bir fiyat söylemeyim çünkü verilmiş net bir kararım yok. Mahçup olmak istemem. 1 kaç aydır ciddi ciddi araç değişikliği düşünüyorum. Nasip kısmet.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben de boyayı sorucam. özel bişey mi kullanıyorsun? maşallah o nasıl parlamak öyle.

her ay banada meguiars nxt sürsen bende parlarım öyle :)

Bu bahseetiğim ürünü herkese öneririm boya koruma ve parlıklık konusunda mükemmel. hepsiburadada 65 liraydı en son. 1 kutu ile aracı komple 7 kez komple yapabiliyorsunuz.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla öyle. zaten beğeniyordum aracı. jantları falan hoşuma gidiyordu. boya da çok güzelmiş.
bu işler kısmet işi. ben 1 ayda sattım arabayı. ama 6 ay araba aradım. içime sinen buldum bi kaçtane ama kısmet olmayınca olmuyor bu işler. sonunda ev aldık. şimdide niyeti bozdum ama bakalım kısmetimiz nerde bekliyor bizi...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu araçlar bir yerde bululşsada görüşsekkk ne güzel olurrr ama bu sırala rimkansız benim için

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla öyle. zaten beğeniyordum aracı. jantları falan hoşuma gidiyordu. boya da çok güzelmiş.
bu işler kısmet işi. ben 1 ayda sattım arabayı. ama 6 ay araba aradım. içime sinen buldum bi kaçtane ama kısmet olmayınca olmuyor bu işler. sonunda ev aldık. şimdide niyeti bozdum ama bakalım kısmetimiz nerde bekliyor bizi...

benimde tek korkum bu arabayı satar satmaz 1 hafta içinde araba almam lazım. Eğer istediğim gibi birşey bulamazsam aceleyle yanlış karar verebileceğimden ve uzun süre araçsız kalmaktan korkuyorum.