CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tam ilgi alanım abi olsa okul falan umrumda olmaz benim zevkle yapacağım iş bu :)

Başka Bir hususa dikkat çekmek istiyorum Ali kaptan, Yavuz , Tolga ve diğer Cosmocular bakmasın..
Cosmo krom metal kapı kolu uygulayan varmı kaç paradır görüntü muhteşem olmakla birlikte bulunmaz hint kumaşıdır :D
big_45186159fjd.jpg

Evet abi 125 TL. Alınmaz mı ? Ceza derdi yok sökme takma derdi yok. Fiyat derdi var sadece :) Bu kadar yüksek olmasındaki tek etken filme en iyi alternatif olması. Kullanan sayısı gün geçtikçe artıyor.
İkinci mesajıma da cevap geldi corsa c için talep oluşunca üretime geçmişler.

Evet abi 125 TL. Alınmaz mı ? Ceza derdi yok sökme takma derdi yok. Fiyat derdi var sadece :) Bu kadar yüksek olmasındaki tek etken filme en iyi alternatif olması. Kullanan sayısı gün geçtikçe artıyor.
İkinci mesajıma da cevap geldi corsa c için talep oluşunca üretime geçmişler.

Fena değil bencede, ama ben 80 tl ye film yaptırdım :) bir de muayeneye de böyle girip çıktım.Yeniden TUV e girecegim zaman filmleri söker bunlardan alırız artık.Ama bu perdeleri de sökünce nereye koyacaksın, işte o dert.Bagajda filan dursa,üzerine bişey konur deforme olur filan, anlamı kalmaz ondan sonra...

Başka Bir hususa dikkat çekmek istiyorum Ali kaptan, Yavuz , Tolga ve diğer Cosmocular bakmasın..
Cosmo krom metal kapı kolu uygulayan varmı kaç paradır görüntü muhteşem olmakla birlikte bulunmaz hint kumaşıdır :D
big_45186159fjd.jpg

Bu kapı kolları benimde çok hoşuma gidiyor, ben şimdilik benim kapı kollarını parlak folyo ile kapladım, dandik oldular kabul ediyorum ama karanlıkta görünüyorlar en azından

Geri