CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla arkadaşlar benim egzoz vardı normalde 42 cmlik bor ile düzdü vapur gibiydi çok tatlı,
şimdi ise 55lik boru yaptırdım egzozuda zate aşağıya vermiştim. valla tavsiye ederim bu arada paslanmaz boru ile maliyeti 40 lira arkadaşlar pahalı deil yani
Bildiğimiz Soba borusu kıvamına getirmişsin anlaşılan :D Ne zaman geliyorsun yada ne zaman göreceğiz

C ciler ve combocular !!
Son proje Sustalı anahtar isterük... varmı yaptırabilen... :D
images
ben daha geçen hafta araştırdım.içindeki chipi kopyalayıp hem orjinal anahtar bende kalsın hemde sustalı almak istiyorum dersen kopya işlemi yapıolar.oda 130 tl fiyat verdi bana.ama ben bu orjinali istemiyorum al bundaki chipi sustalıya tak dersen 40 a yapıolar

Bugün gündüz foto çektim işte konsolun yeni hali

2130mmv.jpg

sıfır parmak izi bitek klima ayarlarının sol tarafında küçük bi tane var o da çok belli olmuo

güzel olmuş valla hayırlı olsun ama cd çalarda siyah olsa çok güzel olurmuş...

teşekkür ederim evet dediğiniz gibi cd çaların da siyah olması lazım da onun kapak sökümünü herkes yapamıomuş işini bilen birine götürmek istiyorum çünkü acele edelim derken başımıza dert almiyalım dedim. Bugün adres aldım yapabilecek 1 hafta içinde o kapağı da boyatır fotoları paylaşırım

C ciler ve combocular !!
Son proje Sustalı anahtar isterük... varmı yaptırabilen... :D
images

ben sormuştum abi bunu istanbulda yapan bir yere. eskisine dokunmuyoruz. astra anahtarına sizinkini kopyalıyoruz demişlerdi. fiyat da 200 tl. çok geldiği için yaptırmadık.

ben sormuştum abi bunu istanbulda yapan bir yere. eskisine dokunmuyoruz. astra anahtarına sizinkini kopyalıyoruz demişlerdi. fiyat da 200 tl. çok geldiği için yaptırmadık.
Doğrudur.bende bi arkadasımla gittim.araçtan araca değişior.arkdasımda seat cordoba 2006 model var.onada 200 tl fiyat verdi.ama corsa c lere 130 verdi.iskenderunda prime mall alıs-veris merkezinde bu anahtarcıda.bilmiyorum bi konuşurum eğer isterseniz fiyat konusunda.bana 130 çok geldi :S

130 lira çok ama yaaa bi anahtar için o paraya gider dokunmatik sistem yapar forddaki gibi anahtarsız çalışma sistemi :)

Geri