CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
down pipe yaptın mı abi? yoksa sadece son susturucu mu iptal oldu?

son susturucuyu söktüm komple söktüm yerine ise 55lik paslanmaz boru koydurdum. yazılım olduğundan dumanıda aşağıya bir dirsek yardımı ile yapmıştım zaten. bu işlemide soran arkadaşlara söyliyeyim 40 liraya işçilik dahil yaptırdım.

Cd 30 Mp3 çüler size uyarmı bilmem ama 2005 ve sonrası arkadaşlar şanslarını deneyebilirler
adam neredeyse bedavaya verecek
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...alar-astra-zafira-cd-50-phone-42046215/detay/
42046215hii.jpg

kaptan bu bizim cd 30 lardan farklı telefon ile görüşülebiliyormuş bizim araçlar destekliyor mubunun özelliklerini ???

Neden Alp Murat montanjda adamlara 90 liraya yaptırmış ? bu 35 liralık fark kargo farkı olmasa gerek..

Kargo gittigidiyorda alıcı öder şeklinde. Hepsiburadada corsa c ye uygun ürün bulmadığı için başka alternatif yok. Yinede isteyen olursa arayıp sorabilirsiniz firmaya. Eğer forum genelinde konu açılırsa çok alıcısı olacağını düşünüyorum.

son susturucuyu söktüm komple söktüm yerine ise 55lik paslanmaz boru koydurdum. yazılım olduğundan dumanıda aşağıya bir dirsek yardımı ile yapmıştım zaten. bu işlemide soran arkadaşlara söyliyeyim 40 liraya işçilik dahil yaptırdım.

Bir videosu yok mu şu egsoz sesinin :) Ben anlamıyorum valla 55 lik 50 lik davasından, egsoz konusunda hiç bilgim yok :)

Geri