CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
@ AKSEL
sahibindende satıldı :)

@ MEFTUNN

alçak olmasının sorunu çok dikkat çekmesi :D her sette çapraz giriyosun çıtırdan bazı yerlerde karter muafaza sesi dodik sesi tam turda insanlar sana bakıyo :D
konforu unut araç basmak istyosan hoplaya zıplaya istanbul sokaklarında devam

itü ye hiç girmedim :D

guzel olmus arac basılınca ama ıstanbul yollarında zahmetlı ee nedemısler gulu seven dıkenıne katlanır:) bende bugun araca ferrarı kornası taktırdım bıde aracın kaı yanlarına ınce kırmızı bant cektık en yakın zamanda fotolarını cekıp koyarım bu arada kırmızı serıde ıhtıyacı olan varsa bende baya arttı bır yada ıkı aracdaha cıkarır haberınız ola :)

ulaş corsa sürüngen gibi olmuş :)

ama gerekten yere yakınken çok güzel duruyor ama sürekli kullanımda sıkıntı yaratırrr

@ AKSEL

@ MEFTUNN

alçak olmasının sorunu çok dikkat çekmesi :D her sette çapraz giriyosun çıtırdan bazı yerlerde karter muafaza sesi dodik sesi tam turda insanlar sana bakıyo :D

cevap için teşekkürler..

ayrıca araç satılmış.. alanada satanada hayırlı olsun dielim :)

ulaş o araba 2. araba olur. otoban, bölünmüş yol arabası.
ben orjınal corsanın karter korumasını sürttüm çökmüş patika köy yolunda. :)

@ AKSEL

@ MEFTUNN

Linkini de burda :) Fayton tekerli hariç beyaz jantlarıyla hoşuma giden bir araçtı :) Tabi ayna kapaklarındaki beyazları da çıkarırsak :) :) :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-dikkat-cekmek-isteyenlere-38468481/pasif-ilan/

Corsa c ler bu şekilde basmadıktan sonra göstermiyor. Yada illa ki marşpiyel olacak araçta 3.5 luk yaylarla falan kullanmak istiyorsak.

guzel olmus arac basılınca ama ıstanbul yollarında zahmetlı ee nedemısler gulu seven dıkenıne katlanır:) bende bugun araca ferrarı kornası taktırdım bıde aracın kaı yanlarına ınce kırmızı bant cektık en yakın zamanda fotolarını cekıp koyarım bu arada kırmızı serıde ıhtıyacı olan varsa bende baya arttı bır yada ıkı aracdaha cıkarır haberınız ola :)
istanbul yollarında evet zahmetli yolları seçmek zorunda kalıyorsun :) ama işi kaptınmı sıkıntı yok ;)
ulaş corsa sürüngen gibi olmuş :)

ama gerekten yere yakınken çok güzel duruyor ama sürekli kullanımda sıkıntı yaratırrr
çok tesekkur ederım evet yere bastıktan snrakı halı çok iyi durdu yoksa göstermiyo gerçekten
ulaş o araba 2. araba olur. otoban, bölünmüş yol arabası.
ben orjınal corsanın karter korumasını sürttüm çökmüş patika köy yolunda. :)
walla kullanıma bağlı :) ben 1 sene bu şekilde kullandım yaz kış hergünde işe gidip geldim hiç öyle çukura düşme çok sağlam vurma gibi bişeyim olmadı :) tın tın da gitmem gazlarımda yani :) sürtme oldu setlerde çıtırdan yani :)
Linkini de burda :) Fayton tekerli hariç beyaz jantlarıyla hoşuma giden bir araçtı :) Tabi ayna kapaklarındaki beyazları da çıkarırsak :) :) :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-dikkat-cekmek-isteyenlere-38468481/pasif-ilan/

Corsa c ler bu şekilde basmadıktan sonra göstermiyor. Yada illa ki marşpiyel olacak araçta 3.5 luk yaylarla falan kullanmak istiyorsak.
zevkler renkler farklı ;) ben kendı hosuma gıdenı yaptım :)
fayton teker yani german style teneke biliyosun yurt dısında moda :)

Geri