CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Vladimir ve yüksel dediğin aynı kişi sanırım. Para sıkıntı değil.Direk peşin verir alırım. Ben 3 ay kullanıp tekrar satarkende en az zararı ediyim diye düşünüyorum. Uzun vadeli kullanmayacağım yani. Eğer orjinallere yakın olursa performansı durabilirde aslında. Sanmıyorum o kadar rahat olacağını maksatım hevesimi almak. Bu işe bi heves ettik artık :)

Vladimir ve yüksel dediğin aynı kişi sanırım. Para sıkıntı değil.Direk peşin verir alırım. Ben 3 ay kullanıp tekrar satarkende en az zararı ediyim diye düşünüyorum. Uzun vadeli kullanmayacağım yani. Eğer orjinallere yakın olursa performansı durabilirde aslında. Sanmıyorum o kadar rahat olacağını maksatım hevesimi almak. Bu işe bi heves ettik artık :)

Fevzi abi ilanı da koymuştum satış bölümüne bir bak istersen. Bir arkadaşın verdiği vogtland yaylar var bende. Eğer düşünüyosan cevap atarsın ;)

Durul abi doğum günün kutlu olsun :)

bod perde siparişi veren var mı???

bu arada hb de 3m karbon kaplama var mı ???? onu da siparişe ekleyim diyorummm

Fevzi abi ilanı da koymuştum satış bölümüne bir bak istersen. Bir arkadaşın verdiği vogtland yaylar var bende. Eğer düşünüyosan cevap atarsın ;)

Durul abi doğum günün kutlu olsun :)

Teşekkürler aklımda...

Eibach yayların tam istenildiği gibi düşürmediği yazılmış. Kullananların yorumu nedir?

bod perde siparişi veren var mı???

bu arada hb de 3m karbon kaplama var mı ???? onu da siparişe ekleyim diyorummm

Abi eğer sipariş vereceksen. Ufak tefek ihtiyaçlar oluyor ya çift taraflı bant, sol ayak dayama vs. gibi onları da yanına ekle bence doldur aklına ne geldiyse :D . 3M karbon reklamcılarda var. Göğüse karbon kaplama yapınca desenini tek çizgide tutmak zor olacaktır diye düşünüyorum.? Kıvrımlı yerlerde sündürmek gerekecek. Sana buraya attığım jant videosundaki gibi bir uygulama lazım.

Fevzi bukaplamayı vites kolunun zerinde soyulma başladı orayı kapatmak ve biraz da şu konsola denemek için düşünüyordum ama dediğin gibi reklamcılarda bulunabilir

Vites kolu için boya ve üzerine vernik nasıl olur acaba. vites kolu sürekli kullanılan bişey. Gerçi otomatik sendeki bilemem ama soyulma yapmaz mı kaplama ?

gri kısmı aşındı altında ki beyaz kısım ortaya çıktı hoş durmuyorrr

Abi eğer sipariş vereceksen. Ufak tefek ihtiyaçlar oluyor ya çift taraflı bant, sol ayak dayama vs. gibi onları da yanına ekle bence doldur aklına ne geldiyse :D . 3M karbon reklamcılarda var. Göğüse karbon kaplama yapınca desenini tek çizgide tutmak zor olacaktır diye düşünüyorum.? Kıvrımlı yerlerde sündürmek gerekecek. Sana buraya attığım jant videosundaki gibi bir uygulama lazım.

sol ayak dayama nedir?

grande%20punto%20orj%20logollu%20ayak%20dayama%20www.kemaloto.com%201.jpg

Geri