CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Döşeme demişken :). Kapılardaki döşemeleri nasıl yenileyebiliriz? Zor bir işlem mi?

Bu arada BOD perde bugün ulaşabildi sanırım. Tek kalemde sipariş ettiğim ürünler 4 parçada gitti eve :)

Bizim bod perde işi ve projeler biraz ileri bir tarihe ertelendi :D . Fren balatası 1 aydır diske sürtüyodu pedaldan tekerdeki sesten anlamıştım bi de dururken tekerden çamaşır makinesi sıkma programını bitirirmiş gibi ses geliodu bilyadan heralde. Bugün Hakan Abi ye gittik fren diskleri balatalar komple değişti. Bilyalar da değişcekti Hakan Abi biraz dene eğer ses geliosa hala bilyayı da değiştiririz dedi. Hele o da değişirse uzun bir vakit projeler iptal :(

Son düzenleme:
hepsiburadaya sırf bu yüzden gıcığım. sapıttılar son zamanlarda :)

Abi aslında hak vermek lazım. Sonuçta sipariş ettiğimiz ürünler farklı farklı firmalardan geliyor. Örneğin BOD perde üreticisinden geliyor diğer siparişlerim farklı farklı tedarikçilerden geliyor. Bu yüzden ilk önce stoğa giren ürünü hemen ekstra kargo ücreti almadan gönderiyorlar.Normalde ordaki kutucuğu işaretleseydim bütün ürünler tek kargo ile 1 haftada gelecekti :)

konunuzu degistirmek istemem ama bisi sorcaktim ISUZU 1.7 DTI corsa c ler ile normal 1.7 DTI arasindaki fark nedir acaba?

yok fevzi ben hak vermiyorum. bi ürünü tedarik etmek ne kadar sürebilir ki? üretilmesini beklemedikten sonra 2 gün sonra hepsiburadanın eline gelmiş olması lazım ürünün. ama sen de diyosun 1 hafta sürdü diye. aradaki 5 gün ne yapıyolar?bunlar bu kafayla çok müşteri kaybederler. neyse hepsiburadanın derdi bana mı düştü canım. banane :)

Geri