CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
anladım benim arabanın arkada ecoflex yazıyor galiba lastiklerde eco lastik yarın bakıcam ecomu değilmi diye ona göre lastikleri ayarlıcam sağolasın

Ne demek umarım yardımcı olabilmişimdir. Benim kılavuz da normalde ön 29 arka 26 psi dior ECO da ön 39 psi arka 36 psi diyor. Ama siz yine de bir kendinizinkini kontrol edin benimki 2007 model farklılık olabilr

32 hava bassan yeterli arkadasim
2 gün önce 32 ye ayarladım bi sorayım dedim doğrumu değilmi diye doğruymuş
Ne demek umarım yardımcı olabilmişimdir. Benim kılavuz da normalde ön 29 arka 26 psi dior ECO da ön 39 psi arka 36 psi diyor. Ama siz yine de bir kendinizinkini kontrol edin benimki 2007 model farklılık olabilr
39 basarsam pinpon topu gibi sekerim heralde 32 şuan gayet güzel 39 çok olmazmı sizcede ?

39 basarsam pinpon topu gibi sekerim heralde 32 şuan gayet güzel 39 çok olmazmı sizcede ?

Valla bilmiorum bu kılavuzda yazan değer dediğm gibi benimki daha eski olduğu için bile farklılık olabilir. En doğrusu kendi kılavuzunuz ve benzin kapağınızdan bakıp oradan tercih etmek

depo kapağında bar değeri yazar.

sen hava basmak istediğin zaman ordaki düğmeden bar/psi seçeneğini bara çevirip istediğin değeri basabilirsin:)

39 basarsan araba deli gibi seker, jantında eğrilmeye daha müsait olur.. 32 - 33 idealdir

lastik esnemeye daha az müsait olacağı için çukurlardan daha çok etkilenmez mi?

Geri