CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çok net ve güzel ses aldığını düşünüyorum clarion sonuçta;)

Valla almadan önce kafamda soru işaretleri yoktu diyemem. Forumda da hatta bilgi almaya çalışmıştım. Dediğim gibi çok iyi bilmiyorum bu işlerde hangi firma daha iyidir. Ancak elektronikçimi şöyle anlatıyım. Bir dükkana girersiniz hani sahiplerinden çalışanlarına herkes size güven verir. Ben de aynı şekilde onlara güvenerek clarion almaya karar verdim. 1 ay bekledim ve şu an çok memnunum. Ses kalitesi müthiş.Doğru kararı verdiğime inanıyorum :)

Valla almadan önce kafamda soru işaretleri yoktu diyemem. Forumda da hatta bilgi almaya çalışmıştım. Dediğim gibi çok iyi bilmiyorum bu işlerde hangi firma daha iyidir. Ancak elektronikçimi şöyle anlatıyım. Bir dükkana girersiniz hani sahiplerinden çalışanlarına herkes size güven verir. Ben de aynı şekilde onlara güvenerek clarion almaya karar verdim. 1 ay bekledim ve şu an çok memnunum. Ses kalitesi müthiş.Doğru kararı verdiğime inanıyorum :)

Tekrar hayırlı olsun kardeşim iyi günlerde kullan :D bende 1 takım focal 165V1 comp aldım önlere kesmedi :D 1 takım da hetz hsk 165 3 yollu comp aldım buda kesmadi çünkü ampfi kaldıramadı bugün 4x500 watt gücünde bir ampfi sipariş verdim yarın gelecek taktıracam umarım istediğim sesi alırım sub düşünmedim çünkübagaj bana lazım oluyor

Tekrar hayırlı olsun kardeşim iyi günlerde kullan :D bende 1 takım focal 165V1 comp aldım önlere kesmedi :D 1 takım da hetz hsk 165 3 yollu comp aldım buda kesmadi çünkü ampfi kaldıramadı bugün 4x500 watt gücünde bir ampfi sipariş verdim yarın gelecek taktıracam umarım istediğim sesi alırım sub düşünmedim çünkübagaj bana lazım oluyor

Size de hayırlı olsun o zaman. Evet dediğniz gibi benim bagaj fotoğrafta da görüldüğü gibi 4 te 3 ü iptal :D . Ama öğrenci olduğum için bagaj çok lazım olmuyo o yüzden benim için sorun deil ancak bagajı kullanıyorsanız gerçekten subwoofer problem yaratır

hayırlı olsun ege iyi yapmışın bu arada şu konsolun detaylı fotolarını ya msn den at yada buraya koyda göreyim leyn:D

benim araçta oval egzoz ucu var ve hiçduman izi yapmıyor.
dsc03898ax.jpg

kolple egzozmu degısık yoksa sadece ucmu var bana ndn is olur dedılerki :confused::confused::confused::confused:

İllaki eskisine göre daha fazla is yapacaktır. Sürekli yıkıyorsanız sorun pek sorun olacağını sanmıyorum. Oda olmadı biraz dışarı doğru çıkıntı yaptırırsınız :)

Geri