CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gerçi senin msjlarda bi hayli çokmuş aga, onlarda yükselmek için bi etken olabilir, sen ne msj atmışsın öyle yaw. senin km yüzbini devirmiş aga:D.senin klavyeye bi rektefiye gerek artık:D

yok aga senin bi üstün daha var sanırım ama yıldız sayısı aynı ama altta platinium un yerine onur üyesi yazıyodu. biz yine senin msjlara like it e devam.
bi bakmışız buranın yöneticisi olmuşsun:).

yok aga senin bi üstün daha var sanırım ama yıldız sayısı aynı ama altta platinium un yerine onur üyesi yazıyodu. biz yine senin msjlara like it e devam.
bi bakmışız buranın yöneticisi olmuşsun:).
hiiç işim olmaz onur üyesi,yöneticilik...ben halkın içindeyim :D ben sizlerle mutluyum...:)
o değilde birbirimizin her mesajına verek parmağı :)
günaydın - parmak
eyvallah-parmak :)
jant-parmak
bijon-parmak :D

helalsin be! tam bi yönetici gibi konuştun aga.yöneticilige adaylığını koy sen.oyum sana, beni dinle hem bu işte az buçuk money de var, şu sıralar sana ilaç gibide gelir:). bi parmağı mı esirğiycez senden tabe lan!artık sen ne dersen like it hacı:). bu arada senin bu nicki gördükçe aklıma pokemon geliyor.sanırım ordaki bi kahramanın ismiydi dimi? yoksa yanılıyormuyum? pikaçu vardı balpazar vardı sikörtıl vardı firablade de oradaki ateş canavarıydı demi?

tmm burası corsa sayfası ama ben birine bakıp çıkıcam der mişim. ahhahha

ne geldi aklıma: geçen domalım haberin honda civic fan clup sayfasına daldım. şu benim izmir plakalı aletin resmini yatırdım oraya kocaman. sayfayı kastı ama, sonra otomatik küçülttü. şakayla karışık sadri alışık civcivcilerlin kafasını karıştırdım. bi kaç mesaj inceden poemik oldu. ertesi gün çoğunu mod silmiş. can sıkıntısı.... eheuehe imzamı değişcem. hayat her otu-botu kafaya takacak adar uzun deil. ijelim karşim hıckk! :help:

yok aga bendeki fireblade honda nın fireblade i :)

gerçi 954 ve 900 dışındaki hiçbir rr fireblade i sevmem :) ama nick olarak hoşuma gitti :)

4d2fffb738db0e94b72e56d1e.jpg

Geri