CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
petlasın 195x55x15 ebatlı v kanallı spor lastiğini kullanan arkadaş var mı acaba? yada bu lastik hakkında bilgisi olan?kullanım açısından tavsiye edermisiniz? 4 mevsim kullanılabilir mi? bende michelın ın energ serisi lastiği var 4 mevsim sorunsuz kullanıyorum. bu bahsettiğim petlasıda bu şekilde kullanabilirmiyim sıkıntısız??

petlasın 195x55x15 ebatlı v kanallı spor lastiğini kullanan arkadaş var mı acaba? yada bu lastik hakkında bilgisi olan?kullanım açısından tavsiye edermisiniz? 4 mevsim kullanılabilir mi? bende michelın ın energ serisi lastiği var 4 mevsim sorunsuz kullanıyorum. bu bahsettiğim petlasıda bu şekilde kullanabilirmiyim sıkıntısız??
ortak sakın alma v model petlas kötü bi lastik değil ama v modeller ses yapıyor kullananlar var tanıdık memnun değlller hatta yeni alan birisi değiştirdi gözümün önünde başka bir lastik aldı

abı evde ananem tek kapılı araca bınememeye basladıı satma sebebımde o sence tahmını ne eder benım arac?
Rakam konusunda bişey diyemem Metin, az çok maliyeti bellidir sana, sen belirle o rakamı. ;)

195/55/15 lastiği napıcan hacı, haberimiz yokken SUV felanmı aldın? :mad:

ortak sakın alma v model petlas kötü bi lastik değil ama v modeller ses yapıyor kullananlar var tanıdık memnun değlller hatta yeni alan birisi değiştirdi gözümün önünde başka bir lastik aldı
verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim ali.lastik görünüm itibari ile çok güzel görünüyor hatta 45 yanaklı lastikler gibi bir duruşu var yanak kısmı duvar şeklinde düz duruyordu.ama hem marka olarak hemde desen olarak çekindiğim için bi sorayım dedim.550 gibi bi fiyata bırakıyordu. o yüzden lastik hakkımızda bir bilgimiz olsun diye sorayım dedim:).önerebileceğin lastik var mı?
Rakam konusunda bişey diyemem Metin, az çok maliyeti bellidir sana, sen belirle o rakamı. ;)

195/55/15 lastiği napıcan hacı, haberimiz yokken SUV felanmı aldın? :mad:
ortak ebatı yanlış yazmışım 195x50x15 olucaktı:). önerebileceğin lasik var mı? bu jant koruyucu yanaklı lastikler nasıl?böyle jantın çervesini hafiften kapatıyo...

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim ali.lastik görünüm itibari ile çok güzel görünüyor hatta 45 yanaklı lastikler gibi bir duruşu var yanak kısmı duvar şeklinde düz duruyordu.ama hem marka olarak hemde desen olarak çekindiğim için bi sorayım dedim.550 gibi bi fiyata bırakıyordu. o yüzden lastik hakkımızda bir bilgimiz olsun diye sorayım dedim:).önerebileceğin lastik var mı?

ortak ebatı yanlış yazmışım 195x50x15 olucaktı:). önerebileceğin lasik var mı? bu jant koruyucu yanaklı lastikler nasıl?böyle jantın çervesini hafiften kapatıyo...

Michelin Pilot
Toyo T1R
Toyo DRB
Kumho Ecsta SPT
Nexen blue HD
Marshall Maxtrac

Bu yazdığım marka ve model lastiklerin hepsini kullanmdım, hepsinide tavsiye ederim, Michelin hariç diğerleri fiyat olarak birbirine yakınlar, Petlas, Starmaxx bunlardan da uzak dur.

Spor desenli lastik alacaksan eğer; desenlerin tam orta kısmında yağmur kanalı olmasına çok dikkat et, önemli bir ayrıntıdır.:rolleyes:

Cumartesi akşam rolling gecesi vardı, yakın bir arkadaşım Hollandadan gelen akrabası ile beraber gelmiş, arkadaşla tanıştık parça konusunda çok zorda bırakmamak kaydı ile yardımcı olabileceğini söyledi, coilover konusu geldi tabi aklıma hemen, gittiğinde araştırma yapacak, bilgi verecek, ayrıca füme stop (GM) sipariş ettim, kısmetse 15 güne kadar Konya'ya tekrar gelecekmiş, gelişine stoplarımın gelme ihtimali yüksek. :D

942880_10151469063699541_1038187535_n.jpg

Geri