CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ihtiyaci olan arkadaslara duyurulur
1 takim FK 5 cm corsa c yay
1 takim FK 3,5cm corsa c yay
Corsa c lip 2 parca orj.
1 cift GM on corsa c amotisor orj.
Sag on salincak fiseklerle beraber GM orj.
Direksiyon kutusu orj, usutunde rot koluda var komple
Corsa c mars motoru 1.3 kw bosch orj.
X16xe alt manifolt z ve c serisi motorlara mantzel uygulamak icin kullanilabilir
Eski jantlarimda satilik 2 lastigi is yapar 2 lastik kotu durumda uygun fiyata vericem parcalari
00-06 arasi corsa c sis bolmesi kapaklari deliksiz GM
Egr valfide var ama mekanigi problemli servis temizleriz devam edersin dedi killigimdan degistirdim cok uyguna vericem.
sierra bas kutusu mdf potlu 30cm icin

ceyizleri satiim turbo upgrade icin sermaye ciksin :)

Ilanlarini sahibinde acicam isteyene link atarim

Son düzenleme:
Ihtiyaci olan arkadaslara duyurulur
1 takim FK 5 cm corsa c yay
1 takim FK 3,5cm corsa c yay
Corsa c lip 2 parca orj.
1 cift GM on corsa c amotisor orj.
Sag on salincak fiseklerle beraber GM orj.
Direksiyon kutusu orj, usutunde rot koluda var komple
Corsa c mars motoru 1.3 kw bosch orj.
X16xe alt manifolt z ve c serisi motorlara mantzel uygulamak icin kullanilabilir
Eski jantlarimda satilik 2 lastigi is yapar 2 lastik kotu durumda uygun fiyata vericem parcalari
00-06 arasi corsa c sis bolmesi kapaklari deliksiz GM
Egr valfide var ama mekanigi problemli servis temizleriz devam edersin dedi killigimdan degistirdim cok uyguna vericem.
sierra bas kutusu mdf potlu 30cm icin

ceyizleri satiim turbo upgrade icin sermaye ciksin :)

Ilanlarini sahibinde acicam isteyene link atarim

Mantzel olayına bi ara fena sarmıştım, ama yazılım işi ve elektronik gaz kelebeği beni vazgeçirdi. :confused:

Mantzel olayýna bi ara fena sarmýþtým, ama yazýlým iþi ve elektronik gaz kelebeði beni vazgeçirdi. :confused:

X14xe olaydin bende 7300 rpm chip var yani yazilim var yardimci olurdum :) mantzel opelin cigeri :) 112 hp dyno ciktim var hala sakliom :)

Guzel ve guvendigin bi firmaya yaptirman lazim birde headers 4_2_1 seni gayet guzel tatmin eder toplam maliyetin 1500 civari olur 120 hp garanti :)

Her hangi bi 16xe yada 14xe egsoz eksantrigini bulup emme ile degistirisen 125 leri rahat bulursun ben izmir de birisine sattim 1 takim eksantrik x16xe di mantzel ve headers vardi gayet tatminkardi

X14xe olaydin bende 7300 rpm chip var yani yazilim var yardimci olurdum :) mantzel opelin cigeri :) 112 hp dyno ciktim var hala sakliom :)

Guzel ve guvendigin bi firmaya yaptirman lazim birde headers 4_2_1 seni gayet guzel tatmin eder toplam maliyetin 1500 civari olur 120 hp garanti :)
x14xe olmasını bende çok isterdim, elektronik gaz kelebeği olayını bir türlü sevemedim gitti. Headers felanda var satan ama yazılım işi Konya'da çok kısıtlı, anlayan pek yok. Onun için vazgeçtim.

Her hangi bi 16xe yada 14xe egsoz eksantrigini bulup emme ile degistirisen 125 leri rahat bulursun ben izmir de birisine sattim 1 takim eksantrik x16xe di mantzel ve headers vardi gayet tatminkardi
Eksoz eksantriğini emmeye takabiliyormuyuz?

Bu arada filtrem geldi, aparatlardaki eksiği tamamlayabilirsem bugün takacağım. :rolleyes:

600672_10151500350034541_983345453_n.jpg

Geri