CoRsA TEAM

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Et mevzusu açıldımı jantı felan unutup aklıma direk mangal geliyor, özellikle öğle saatleri hiç konuşulacak şey değil şu et değeri. :D

Hamza sen o en son attığın Rays replikası 16" jantlar ile, michelin lastikleri al bence, rakamı uygun, sıkılır satacak olursan her türlü satılır o rakamlara nasılsa.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Et mevzusu açıldımı jantı felan unutup aklıma direk mangal geliyor, özellikle öğle saatleri hiç konuşulacak şey değil şu et değeri. :D

Hamza sen o en son attığın Rays replikası 16" jantlar ile, michelin lastikleri al bence, rakamı uygun, sıkılır satacak olursan her türlü satılır o rakamlara nasılsa.

Rays lar benim araca nasıl gider acaba ?
Bunları ya boyayacağım yada değiştireceğim.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rays lar benim araca nasıl gider acaba ?
Bunları ya boyayacağım yada değiştireceğim.

17" felan takarsan hoş olabilir, ilanını konuştuğumuz jant 16" ama uygun fiyatlı, 16" D kasada pek hoş durmaz sanki. Aslında senin jantlar güzel, gunmetal renk hoş durabilirmi acaba?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
17" felan takarsan hoş olabilir, ilanını konuştuğumuz jant 16" ama uygun fiyatlı, 16" D kasada pek hoş durmaz sanki. Aslında senin jantlar güzel, gunmetal renk hoş durabilirmi acaba?

Gunmetali konuşmuştuk sanki. Jantları güzel kumlayıp boyama fikrindeyim. Renk konusunda fikirlere ihtiyacım var.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gunmetali konuşmuştuk sanki. Jantları güzel kumlayıp boyama fikrindeyim. Renk konusunda fikirlere ihtiyacım var.

Kumlama işini geç.

Jant boyama yada boyatma konusunda tecrübem çok benim.

1 kez kumlatma hatasına düştüm, jantı zor adam ettik.

Çıkma boyası kötü 15" Compomotive jantlarım vardı, dedik bunlar kalite jant (İngiliz malı, FIA onaylı) adam akıllı bişey olsun, kumlatılsın sonra boyansın. Kumlama yapan adama özellikle rica ettim, ince kum kullan yüzeyi aşırı bozma diye. Jantları teslim aldığımda yüzeyi pütür pütür berbat haldeydi. Macun astar vs. zor toparladık.

Eğer jantların aşırı çizik felan değilse; tavsiyem zımparalanıp astardan sonra direk boyanması, kod istersen Renault da güzel bir renk kodu var, bulabilirim sana.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
ben halaa beklemedeyim, alsam mı almasam mı konusunda :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kumlama işini geç.

Jant boyama yada boyatma konusunda tecrübem çok benim.

1 kez kumlatma hatasına düştüm, jantı zor adam ettik.

Çıkma boyası kötü 15" Compomotive jantlarım vardı, dedik bunlar kalite jant (İngiliz malı, FIA onaylı) adam akıllı bişey olsun, kumlatılsın sonra boyansın. Kumlama yapan adama özellikle rica ettim, ince kum kullan yüzeyi aşırı bozma diye. Jantları teslim aldığımda yüzeyi pütür pütür berbat haldeydi. Macun astar vs. zor toparladık.

Eğer jantların aşırı çizik felan değilse; tavsiyem zımparalanıp astardan sonra direk boyanması, kod istersen Renault da güzel bir renk kodu var, bulabilirim sana.

Senin usta deniz kumuyla işlem yapmış heralde :D

Renault daki o rengi biz konuşmadık mı forumda yoksa halüsinasyona mı bağladım düşünmekten.. :)

ben halaa beklemedeyim, alsam mı almasam mı konusunda :)

Abi ne bekliyorsun ya, al be yaaaa gayet makuller :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin usta deniz kumuyla işlem yapmış heralde :D

Renault daki o rengi biz konuşmadık mı forumda yoksa halüsinasyona mı bağladım düşünmekten.. :)

Valla ben bir kaç kişiye tavsiye ettiğimden emin değilim senle bu konuyu konuştuğumuza. :D Halüsinasyon değil sanırım. :D