CoRsA TEAM

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw arkadaslar benım hala cd calarım mp3 calmıyor gercı trackta doldurdum calmadı :S ndn yaa ayrıca bendekı nere en yavas 10x le yazıyor 4xle yazan varsa elınızde yollayabılırmısınız yaa? nasıl cd yapılıyor fln gosterırmısınız herturlu yaptım calmıyor ama orjınal takayım calısıyor teypten bır ayarı flnmı var yoksa bılen lutfen yardımcı olsun kafayıı yıycemm gercektennnn

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw arkadaslar benım hala cd calarım mp3 calmıyor gercı trackta doldurdum calmadı :S ndn yaa ayrıca bendekı nere en yavas 10x le yazıyor 4xle yazan varsa elınızde yollayabılırmısınız yaa? nasıl cd yapılıyor fln gosterırmısınız herturlu yaptım calmıyor ama orjınal takayım calısıyor teypten bır ayarı flnmı var yoksa bılen lutfen yardımcı olsun kafayıı yıycemm gercektennnn

forumda bununla ilgili bir konu vardı, bir üye neroda yapılması gereken ayarı resimlerle anlatmıştı.. ben arattım ama bulamadım, forumda ararsan bulursun..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
blank.gif
arkadaşlar corsa d marşpiyel arıyorum uygun fiyatlı nereden aldınız yada yaptırdınız fiyat yazabilirmisiniz.

blank.gif

blank.gif
8154.jpg

Son düzenleme:

Mycoders

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazlıklara döneli 1 ay kadar oldu bu sene kış lastikleri pek bir işe yaramadıııı