CoRsA TEAM

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar gsi spoiler almak istiyorum ama nerden temin edebilirim bide fiyatları nedir?

Bir de sisli ızgara alıp sis takmayı düşünüyorum fakat yan sanayi sisler dayanıklı oluyor mu? İçlerine xenon takmak için hangi xenon u önerirsiniz?

Bilenler varsa yardımcı olabilir mi?

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Selamlar gsi spoiler almak istiyorum ama nerden temin edebilirim bide fiyatları nedir?

Bir de sisli ızgara alıp sis takmayı düşünüyorum fakat yan sanayi sisler dayanıklı oluyor mu? İçlerine xenon takmak için hangi xenon u önerirsiniz?

Sislere zenon artık muayenede geçmiyor hacı dikkat et :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oem GSI spoiler çok pahalı bir ürün, e-bay den kargo dahil çıkmasını 450-500 civarı temin edebilirsin ama. SRI Spoiler olarak geçiyor adı.

Alternatif olarak ben aracımda farklı model bir spoiler kullanıyorum, bir kaç aracada aldık aynı modelden, aracımın konusundan inceleyebilirsin. Almayı düşünürsen seni aldığım yere yönlendirebilirim.

Sisli ızgara aracın makyajsız ise GSI ızgara almanı tavsiye ederim, 70-80 lira civarı orjinal fiyatı var.

Depo marka yansanayi sisler gayet kaliteli, kullandım tavsiye ederim, H3 xenon ile uyum sağlar.

3-4 hafta önce kadar sislerde xenon ile aracım muayeneden kusursuz olarak geçti, bahsettiğiniz yeni bir kanun felansa bilmiyorum yinede.

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Egzoz, spor yay, film ... derken muayeneden geçecek yeri zaten kalmadı bizim oğlanın :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:59 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:19 ----------

Oem GSI spoiler çok pahalı bir ürün, e-bay den kargo dahil çıkmasını 450-500 civarı temin edebilirsin ama. SRI Spoiler olarak geçiyor adı.

Alternatif olarak ben aracımda farklı model bir spoiler kullanıyorum, bir kaç aracada aldık aynı modelden, aracımın konusundan inceleyebilirsin. Almayı düşünürsen seni aldığım yere yönlendirebilirim.

Sisli ızgara aracın makyajsız ise GSI ızgara almanı tavsiye ederim, 70-80 lira civarı orjinal fiyatı var.

Depo marka yansanayi sisler gayet kaliteli, kullandım tavsiye ederim, H3 xenon ile uyum sağlar.

3-4 hafta önce kadar sislerde xenon ile aracım muayeneden kusursuz olarak geçti, bahsettiğiniz yeni bir kanun felansa bilmiyorum yinede.

Orjinal gsi spoiler almaya ne cüzdanım ne de kalbim dayanır herhalde :) fiber döküm yapıyorlar ya öyle bir şey almayı düşünüyorum. Eskiden 100 civarına boyalısı vardı bunların şimdi bi bakıyorum nette 170-180 yazanlar var :confused: bu yüzden alanlara danışmak istedim.
Sizin konunuzu da inceleyip spoiler modelinize de bakacağım teşekkür ederim.

Sisler için de sisli normal ızgarayı her yerde görüyorum ama gsi ızgarayı bulabileceğim bir yer var mıdır? İzmirde oturuyorum sanırım netten sipariş usulü alabilirim.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Aksaray yada opel opser den bulabilirsiniz ızgarayı.

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlarımın rengini değiştirmek istiyordum burda da sormuştum hangi renk olsa daha iyi olurn diye.Sonunda fırsatım oldu ve işe giriştim jantlarım boyandı.Kurusunlar takınca paylaşıp tekrar fikrinizi almak isterim

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlarımızın yeni rengi :

Fotoğraflar güzel olmadı ama yakında daha iyileriyle karşınızda olur benim oğlan :)

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 23
  • 3.jpg
    3.jpg
    86.3 KB · Görüntüleme: 16

hiko5800.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç fena olmamış, ben gayet beğendim.. :) [MENTION=61933]karamurat1735[/MENTION]

iPhone'um dan gönderildi.