Cruise control isteyen var mi?(yetkili servis)

Başakşehirden çıkmak için zaten bi aksaray yolu var birde mahmutbey :) ki her gün bahçelievlere gidiyorum okula. Elbet gidince tanırım. Ben bi konuşayım pederle o da isterse haber veririm hem orada tanışmışta oluruz :)

cihat sen bahçeli evlerde hangi okula gidiyosun..

bende astra g varda ben çok taktırmak istiyorum bu yaz Kars'a gidicemde rahat olur diye acaba nalsıl olur fiyat nedir

Mustafa sayesinde artık bendede crusie control üm oldu 120 ye mal oldu bana adamlar arabaya müşürüne kadar herşeyi takmışlar birtek kol takmamışlar saolsun Harun usta kolu takıp programladı iş bitti Burdan yardımları için baymustang (Mustafa) ya teşekkür ederim.

Mustafa sayesinde artık bendede crusie control üm oldu 120 ye mal oldu bana adamlar arabaya müşürüne kadar herşeyi takmışlar birtek kol takmamışlar saolsun Harun usta kolu takıp programladı iş bitti Burdan yardımları için baymustang (Mustafa) ya teşekkür ederim.
hayırlı olsun
crusie ekrandakı ıkaz lambası yanıyomu devreye gırınce

astra bertone ye takılıyor muu sistem mevcut mu sadece kolu mu değiştiriyoruss bilgi verirseniz sevinirim
o arabadan arabaya değişiyor bazı arabalarda tesisat yok baştan çekiyolar bazılarıda benim gibi şanslı olup:) sadece bir kol ve yazaılımla oluyor ama tabikide arabanın gaz pedalı elektronik olmak kaydıyla

ne demek kardeşim taş atıpta kolum mu yoruldu memnun olduysan problem yok

comboya bende dün taktırdım henüz aracımı sürmedim ama bu hafta sonu İstanbul Samsun yolunda test edecez,
Burdan Mustafa İlbaylı arkadaşıma çok tşk ederim onun tafsiyesi üzerine yetkili serviste taktırdım ısıtma bujisinin teki arzalıymış onunla birlikte cruze kontrol 185 geldi.

Son düzenleme:
Nihat abi ben gittiğimde senin aaraçla uğraşıyolardı gördüm takarken hayırlı olsun bugün deneme imkanın olsu iyi bişeymişş güle güle kullan

Geri