Cruise control isteyen var mi?(yetkili servis)

yetkili servise sordum 180 tl diyor. ancak alt yapısı mevcut olmayabilir incelememiz gerekiyor diyorlar. eğer altyapı mevcut değilse birkaç bağlantı daha yapmaları gerekiyormuş.

dediğim gibi işte

Hort.
P.tesi öğleden sonra gidip taktırmayı düşünüyorum. Fiyat neydi acaba?
Birde ekranda çıkıyor mu hız sabitlendiğinde falan

Ben astra h ilk aldığımda sormuştum servise. Enjoy larda lat yapı yok vs diye 500TL istmişlerdi, yaptırmadım. Sonra başka bir arkadaşım aynı arabaya 120 TL ye taktırtı başka bir serviste.

bizde bugün serviste bi arkaddaşlar sorduk 100 kol için 20 bağlantı için 100de programlama için isttediler arkadaşlar.serviste yaptıranlar nsl 120ye yaptırıyorlar bunu program atılmıyomu ki ?

bn corsama yaptırdım 3 yerden program atılıo bilene yapması 15 dk falan takmasıda bu kadar kolay ama 100 programlama fazla

bn corsama yaptırdım 3 yerden program atılıo bilene yapması 15 dk falan takmasıda bu kadar kolay ama 100 programlama fazla

muğlada nerde yaptırdın yetkili servistemi yücelen hastanesinin ordaki?bende hafta sonu marmarise geçicem geçerken sorayım orasıysa?

alp sanada alırım gelirim ordan takarız öğrendin zaten tech2 kullanmayıda:D

Daha yeni taktırdım yetkili serviste 15bin bakımına verdiğimde. Faturada yazanı aynen söylüyorum 77lira kol, işçilik 50 TL. Yani 127lira ya mal olmuş banada.

Göstergede ışığı da aktif oluyor, problemsiz çalışıyor ben çok memnunum.

Geri