Cyclone Multimedya Ccd modda takılı kalma sorunu.

UrTR

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

aracımla işten eve gelirken hiçbir sorun yoktu fakat aracı park ettikten sonra multimedya zımbırtısı ccd modda takılı kaldı. Geri vitese taktığımda kamera açılıyor fakat daha sonrasında Mavi ekranda ccd modda kalıyor. Teyp veya ayarlar menüsüyle ilgili hiçbirşey ekrana çıkmıyor.

Eve gelip aracı park edip plaka + geri vites lambalarını led yaptıktan sonra bir daha çalışmadı multimedya. Led olayıyla bir alakası olabilir mi?

UrTR

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Konu kilit geri vites ledinden yapıyormuş ledi değiştirip başka led yaptım ve ekran tekrar kendine geldi :D

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Konu kilit geri vites ledinden yapıyormuş ledi değiştirip başka led yaptım ve ekran tekrar kendine geldi :D
Konu hakkında geri dönüş yaptığınız için teşekkürler. Emin olun birgün bu bilgi bir arkadaşımızın işine yarar

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UrTR

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Konu hakkında geri dönüş yaptığınız için teşekkürler. Emin olun birgün bu bilgi bir arkadaşımızın işine yarar

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çözümü yazmamdaki amacımda buydu zaten. 3 aydır ccd modunda geziyordum mavi mavi. aylardır araştırmama rağmen en ufak bir bilgi bulamamıştım. En azından başına gelen birisi olursa belki faydamız dokunur =)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Multimedyalardaki parazitler ve benzer sorunlar xenon ampullerden ve ledlerden kaynaklı oluyor genelde.otjinal xenonlarda bile oluşabilir

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

UrTR

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Multimedyalardaki parazitler ve benzer sorunlar xenon ampullerden ve ledlerden kaynaklı oluyor genelde.otjinal xenonlarda bile oluşabilir

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

reis geri ledden dolayıymış. geri kameraya elektrik geri vites lambasından alındığından dolayı voltaj uymayan led takıldığında geri besleme mi yapmıyormuş neymiş o yüzden mavi ekranda takılı kalmış benimki :D