Cyclone Navigasyon Toplu Taktırma...

Emah82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Navigasyon Toplu Taktırma...

farukozkaplan link' Alıntı:
sadece bilgi verme amacıyla söylüyorum, bahsettiğiniz ürünü 850 tl gibi bir rakama 2 yıl garantili olarak düşürdüm, fakat markasından şüphe duyduğum için 1100 tl ye motevo marka ürünü alıp 100 tl de montajına vererek kullanıyorum. yani demek istediğim iyice araştırmadan ürün taktırmayın, servis aynı ürün için 2000 tl isterken dışardan 950 tl ye taktırabilirsiniz.

Faruk bey merhaba,
Birincisi sponsor servisler sizin bahsettiğiniz gibi 2000tl istemiyorlar piyasa fiyatına göre oldukça makul fiyata takıyorlar, ikincisi motevo piyasada çok fazla kullanılmayan bir ürün ileride sıkıntı çıkıp çıkmayacağını şimdiden bilemezsiniz, cyclone ve necvox servislerin en fazla montajını yapmış olduğu markalar ve forumumuzda bu iki ürünün kullanan çok fazla kişi olduğu gibi iyi/kötü yönleri ortada. Tabiki herkezin kendi düşüncesidir ama bence en fazla kullanılanların tercih edilmesi gerekir. bende çok araştırdım en mantıklısının cyclone olacağına karar verdim..

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracın garantisinin yakacağını kim söyledi,

sizi bilmiyorum ama ben bizzat bulunduğum ildeki opel servisiyle görüştüm siz takın garantiyi bozmayın diye, dışarda takmanın garantiyi bozmayacağını söylediler, üstelik ek garantimi de başlattım, onu başlatırken bile defalarca sordum. herhangi bir problem yok.

İstanbul'da dört servis ile çok yakın, iki-üç servis ile de her Astra sahibinin olduğu kadar samimiyetim mevcut. Sponsorlarımız da dahil tüm servisler garanti konusunda sıkıntı çıkacağını ve elektronik aksamda çıkacak bir problemin tamamen kullanıcının sorumluluğunda olacağını özellikle belirttiler.
Hepimiz biliyoruz ki Cyclone yada Necvox yetkili servis dışında takıldığında daha uygun fiyata geliyor ama bunun nedeni tamda bahsettiğimiz garanti durumu. Servislerde bu avantajlarını kullanıp daha pahalıya cihaz satabiliyor.
Sizce garanti konusunda hiçbir problem yaşanmayacak olsa forum yöneticilerimiz de dahil tüm garantisi devam eden arkadaşlarımız bu cihazı yetkili serviste daha pahalıya taktırır mıydı? Hemde Astra J'ye uyumlu cihazlar ve aksesuarlar hakkında kimsenin bilmediği kadar bilgi sahibi insanlar.  :)

Eğer servisiniz size garanti konusunda sıkıntı çıkarmayacaklarını söyledilerse çok şanslısınız ama Allah korusun ilk sıkıntıda garanti başvurunuz Almanya tarafından kabul edilmedi yada aracınıza dışarıda müdahale ettirmişsiniz, garanti kapsamında değil gibi bir bahane duyabilirsiniz.  :(

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet şanslıymışım galiba, servise defalarca sordum kesinlikle öyle bir sıkıntının yaşanmayacağından bahsettiler. ileride sorun çıktığında garantiniz yandı derlerse inanın servisi başlarına yıkarım :))))

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet şanslıymışım galiba, servise defalarca sordum kesinlikle öyle bir sıkıntının yaşanmayacağından bahsettiler. ileride sorun çıktığında garantiniz yandı derlerse inanın servisi başlarına yıkarım :))))

İnşallah böyle bir sorun yaşamazsınız ve servisle uğraşmak zorunda kalmazsınız.  :)

yulaf87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mert bey bende fiyat ve model bilgisi alabilir miyim ?

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com

Banada fiyat ve model bilgisi verirseniz sevinirim.
arti olarak sizden aldigimda Bursada da taktirabilir miyim?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fpotur link' Alıntı:
Banada fiyat ve model bilgisi verirseniz sevinirim.
arti olarak sizden aldigimda Bursada da taktirabilir miyim?

Ufak bir yanlış anlaşılma olmuş öncelikle onu düzeltelim;  :)

Cihazları ben satmıyorum.
Ben üyelerimiz uygun fiyatlar ile bu cihazları taktırsın diye sponsorumuz olan yetkili servisle, bize indirim yapması için görüşme yaptım.
Bana belirtilen fiyat üzerinden de sizlere bilgi veriyorum ve yardımcı olmaya çalışıyorum.

֖zelden görüşme nedenimiz de bu indirim fırsatının sadece üyelerimize özel olması ve ziyaretçilerin detayları takip edememesi.  :)

Size de özelden detayları bildireceğim...  greatt

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com

Tamam onemliside bu zaten.
Fiyati bilelim gerekirse istanbula gittigimde de taktirabilirim.
Ozelden msj inizi bekliyorum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fpotur link' Alıntı:
Tamam onemliside bu zaten.
Fiyati bilelim gerekirse istanbula gittigimde de taktirabilirim.
Ozelden msj inizi bekliyorum.

Mesajı çoktan gönderdim, kontrol edin lütfen...  :)

֖zel Mesaj
Alıcı: fpotur : 03 Mart 2013, 16:44:39