Delphi marka fren balataları nasıldır?

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım fren balataları değişim zamanı baya yaklaştı.Opel GM den ASTRA-G için fren balatası baktım.Delphi marka ve 50 tl.Bu balata nasıldır,ses yaparmı? Önerilerinizi bekliyorum.Herkese teşekkürler :)

sakin ol abi yetiştik ben ate veya bosch tavsiye ederim

bikaç ay evvel arkadaşın corsa c frenleri ses yapıyodu. soluğu opel garage da aldık ve ön balatalar bitmişti. fiyatına aldanıp delphi taktırdık. şimdi başımın etini yiyo hala ses yapıyo diye. bitik balata kdr ses yapmıyo ara sıra yapıyo ama o sese takılacaksan git orjinalinden şaşma gm taktır. o ses yapmaz heralde. ustalar daha ii bilir ;)

Bosh iyi dediler.Acaba fiyatı ne kadar ve netten sipariş verebileceğim bir site varmı teşekkürler.

delphi ve Gm biraz sert oldukları için ses sorunu olabiliyor ancak TRW gibi yumuşak balatalar tercih edilirse hem fren performansı hemde ses açısından daha memnun kalınabilir.

bikaç ay evvel arkadaşın corsa c frenleri ses yapıyodu. soluğu opel garage da aldık ve ön balatalar bitmişti. fiyatına aldanıp delphi taktırdık. şimdi başımın etini yiyo hala ses yapıyo diye. bitik balata kdr ses yapmıyo ara sıra yapıyo ama o sese takılacaksan git orjinalinden şaşma gm taktır. o ses yapmaz heralde. ustalar daha ii bilir ;)

Korhan delphi balataların garantisi var istersen arkadaşına söyle senin başının etini yemesine gerek yok ne zaman isterse gelsin değiştirelim.

TRW lucas ı bende tavsiye ederim.1 sene önce disklerle beraber değiştirdim.ne ses var nede problem.üstelik fiyatı daha uygun.ama ömür olarak ne kadar dayanır bilemem.

fren balatalarını bilmem ama delphi de çalışan mühendis arkadaslarım var..delpphi iyi şirket ford mercedes gibi markalara parça sağlıyorlar... ama fren balatalarını bilmiorum..aksam sorarım istersen:)

Tavsiye ettiğiniz marka balataları hangi sitelerden temin edebilirim yardım lütfen ?

Geri