Delphi marka fren balataları nasıldır?

Konu hortlamış bosch ları eskitecez nerdeyse artık :)

yani işin özü 1 sıra bosch 2 trw 3 delphi mi disk leri ne marka alalım bende değiştirmeyi düşünüyorumda...

bundan önceki vectra aracımda kullandım ön diskler için gayet iyiydi bir sorun yaşamadım...

ben geçenlerde opelgm sitesinden ön delphi marka disk ve balataları 160 tl. ye aldım ama taktırmadım,gebzedeki özel servise sorduğumda 30 liraya takarız dediler,nasipse arka balataları da otostart.com sitesinden bosch marka alacağım 30 tl.ye alacağım ve hepsini birlikte değiştireceğim,tüh ya bu kanu daha önce açılmış olsaydı önleri bosch alırdım.neyse aldık birkere...

Konuyu hortlatıyorum ama Astra H aracım için TRW, Bosch ve Delphi arasında kalmış durumdayım. Balataları internetten alıcam ve fiyatlar şu şekilde:
Bosch 130
Delphi 130
TRW 170
Bunlar ön + arka balatalar için toplam fiyatlar. Fiyatları ve ses yapma, balata ömrü gibi kriterleri hep birlikte düşününce hangisini önerirsiniz arkadaşlar?

Diğer aracımda TRW kullanıyorum (disk+balata olması lazım), memnunum..

Bugün trw balata taktık gayet kaliteli sağlam.gm balata tabi daha iyi olur bulabilirseniz trw den çok az pahalı

Sony Z5 cihazımdan tapatalk ile gönderildi

bugün benim ön balatalarda ses yapmaya başladı akşam işten gelince lastiği söküp baktım balatalar bitmiş herkes trw diyor genelde bende trw takacağım muhtemelen üstündekiler orijinal balataları 79.500km' kullandım.

Geri