Delphi marka fren balataları nasıldır?

Korhan delphi balataların garantisi var istersen arkadaşına söyle senin başının etini yemesine gerek yok ne zaman isterse gelsin değiştirelim.

hakan abi umarım kendi üzerine alınmamışsındır. sana orda bişi demek istemedim sonuçta ben dedim delphi alalım diye. yarı yarıya fiyat farkına aldandık. ama arkadaşıma iletirim bu garanti olayını. hala sesten şikayetçiyse soluğu yanında alırız. :D

peki bu garanti hangi durumları içeriyo? ses yapıyo diye değiştirebiliyo muyuz? yani şirket bunu kabul eder mi? hadi değiştirseler bile yenisi de ses yapmaz mı? yoksa para iadesi mi yaparlar?

delphi ve Gm biraz sert oldukları için ses sorunu olabiliyor ancak TRW gibi yumuşak balatalar tercih edilirse hem fren performansı hemde ses açısından daha memnun kalınabilir.

Hakan Bey,yumuşak balatanın iyi performans vermesinin yanı sıra çabuk bitmesi gibi bi durum sözkonusu mudur acaba_?

yumuşak balata çabuk biter ama diske zarar vermez

Benim de arkalar bitti :( ATE bulamadım dışarda. İşçilik dahil 120 TL fiyat aldım. Sizce nasıl?

trw takacağına hiç takma daha iyi abim

benim de ses yapıyor ama hiç sıkıntı etmiyorum hatta yayaların çok olduğu yerlerde iyi oluyor, kornaya basmaya gerek kalmıyor :)

Son düzenleme:
işcilik Dahil TRW özel servislerde 80 TL ye takılıyor gayet iyi, Ancak anlamadığım bir nokta var :D Konya Özkaymak Opel yetkili servisi de Delphi marka takıyor :D

ben önlere GM (50 TL inşallah orjinaldir) arkalarda TRW(45 TL) şimdilik memnunum. Ancak meganlarda frene basar basmaz hemen kapıyor, bizim arabalarda neden öyle deyil.

Bir ay önce aracımım ön fren diskini ve balatalarını değiştirdim.fren balatalarını bosch marka aldım gayet memnunum astra f için olanını 45tl aldım

Geri