Devir saati problemi yardım lütfen

ibre motorları arızalı tamiri mümkün devamlı olan sorun elektrik tesisatı ile ilgili değil boşuna kurcalatmayın aracını 100 tl çok iyi komple gösterge 1000.00 civarın da bence düşündemden yaptır

Son düzenleme:
ibre motorları arızalı tamiri mümkün devamlı olan sorun elektrik tesisatı ile ilgili değil boşuna kurcalatmayın aracını 100 tl çok iyi komple gösterge 1000.00 civarın da bence düşündemden yaptır

ustam cevabınız için teşekkürler

yanlız bu göstergeler 24 saatte bi çalışıyo arada çalışmıyo bi de otomatik vitesle alakalıda bi sıkıntı çıkamaya başladı konu açtım onun içinde belki görmüşsünüzdür o yüzden elektrik problemi mi acaba dedim.

Allah razı olsun kardeşim zaten göstergeden geçtim ne hikmetse aradan tam 24 saat geçtiği zaman 1 kerelik çalışıyor sonra stop edince sanki içinde şarj varmışta tam boşalma bitmeden çalışmıyor gibi.
zaten bi elektrik problemi olduğu kesin arabayı d ye alıyorum küt diye geçiyor yani sürekli değil arada bir bi kısa devre varda hadi hayırlısı
Amin...:)

ustam cevabınız için teşekkürler

yanlız bu göstergeler 24 saatte bi çalışıyo arada çalışmıyo bi de otomatik vitesle alakalıda bi sıkıntı çıkamaya başladı konu açtım onun içinde belki görmüşsünüzdür o yüzden elektrik problemi mi acaba dedim.
süre ark etmez şanzuman ile alakalı değil gösterge arızalı

süre ark etmez şanzuman ile alakalı değil gösterge arızalı

evet gösterge motorlarının oraya 100 tl sıkışmış çıkınca düzeldi teşekkürler yanlız şimdi kontaktan anahtarı çektiğimde dijital klimada derece kısmında 2 adet tire işareti çıkıyor ışıklar kısa süre yanık kalıyo bu neden olabilir

evet gösterge motorlarının oraya 100 tl sıkışmış çıkınca düzeldi teşekkürler yanlız şimdi kontaktan anahtarı çektiğimde dijital klimada derece kısmında 2 adet tire işareti çıkıyor ışıklar kısa süre yanık kalıyo bu neden olabilir
100 TL nin sıkışması kötü olmuş ama çıkmış hayırlı olsun.:) :D O tire ler bir süre sonra sönüyorsa sorun olmaz. Muhtemelen gösterge motorlarını yeni yaptırdığınızdan oluyordur.

100 TL nin sıkışması kötü olmuş ama çıkmış hayırlı olsun.:) :D O tire ler bir süre sonra sönüyorsa sorun olmaz. Muhtemelen gösterge motorlarını yeni yaptırdığınızdan oluyordur.

evet kardeşim kötü oldu ama yaptırmayıncada araba yarımmış gibi geliyor o sorun da dediğin gibi kısa sürdü düzeldi.

cevapların ve ilgin için ayrıca teşekkür

kardeşim anlasılan yaptırdın arabayı nerde yaptırdın adresi telefonu varsa vereblirmisin bende götüreyim aynı sorun bendede var

kardeşim anlasılan yaptırdın arabayı nerde yaptırdın adresi telefonu varsa vereblirmisin bende götüreyim aynı sorun bendede var

p.m attım
burada yayınlamak doğru olmaz diye düşünüyorum lakin illegal işlerde yaptığı için (km vs düşürme işlemleri) bence reklamını yapmayalım ama gösterge arızası işlemi olan olursa pm yolu ile yardımcı olurum.

Son düzenleme:
Geri