devirli sürüşlerde bir koku geliyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan rcengiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yanık kokusu sanki boyle ne bileyim kablo yanığımı desem ne desem valla artık korkuyorum gaza basmaya motoru parcalayacağım diye..gecen sene bi golf e kol cıkarttırdım zaten hemde otomatik goren diyor bunu nasıl yaptın bende anlasam :) fazla asabimi sürüyorum sizce :)
cengiz sen o arabayı değiştir bence şöyle torku hp si yüksek bi araba al 2.0 veya üzeri olsun hacmi illa adrenalin diyorsan bide motorbisiklet dene 600 cc üzeri seni coşturacaktır :)

bana servısın dedıklerı sanzımandan dolayı otomatık oldugu ıcın cok zorlarsan koku gelır dedıler ne alakaysa

normal o kadar ısıya motor ne yapsın yağ aşırı ısındığından koku yapar bana sorarsan 3000-3500 deviri geçme ben 2500-3000 devir arası değiştiriyorum sorun yok

balatalardan geliyor olabilir mi ?

Bu Kokunun Sebebi kurşunsuz Benzin.Zorlamalarda Bu koku Geliyor.Geçen Mini Copperla Porscehun Arkasından Giderken Ondan Bile Geliyordu.Ayrıntıyı Sormayın çok Virajlı Bir Yoldu. :)

artık uslanacağım ya arabanın yarı ömrünü yiyeceğim yoksa bu gidişle :)

artık uslanacağım ya arabanın yarı ömrünü yiyeceğim yoksa bu gidişle :)

En Güzel Kararı Vermişsin.Motora Bişey Olmasa Bİle Yaktıgın Benzin Bir Dünya O Devirlerde Yazık.

sürekli devirsiz kullanımda kurum yapar diye biliyorum... 3000 4000 arası idealdir max torku yakalarsanz yakıt tüketimide azalır uzun yolda yani bende öyle oluyor :D

ben hergün arabamı 7000 - 8000 devirlerde kullanıyorum ve sorun yok yok öyle bişey bu araclar buna göre yapılmıs üçgün sıkıştırmayla bişeyde olmaz. arkadasım sen baskı balatana baktırdınmı bi baktırt istersen

Geri