direğe çarptım :(

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun öncelıkle... ama gerı vıtesı 1. vıtesın yanına koyan muhendısınde sucu var arkadaslar bu olay cok kısının basına gelıyor gerıye gectı sanıyor ınsan hızlıca kalkıp öne kacırıp vurmak ıstemıyorsun ama hızlıca bı kalkıyorsunkı gümmm.. senın yapacagın sey cok basıt 3 tane uzun kol bı 13 lokma bı fur döndu alıp kaputu acıp polen flıtresının önunden sallayacan asaya gevsedecen azıcık vıtes kol ayarını vıtesı bırısı az bırsey sola yatıracak sıkıcan gerı...:D saka bı yanada bu kadar basıt bı ustaya yaptır sınyalden önce tekrar gecmıs olsun canın sagolsun

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
To_death_corsa' Alıntı:
O dediğin şeyi ben bile yapamam yav kızcağaz nasıl yapsın :tomato: :D
ha arkadasımızın bayan oldugunu bılmıyordum gercı yazı rengınden bıraz tahmın ettım. bırde yarın bı baslık atıyormu vıtes kol ayarını yaptım dıye :D:D

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
gecmıs olsun öncelıkle... ama gerı vıtesı 1. vıtesın yanına koyan muhendısınde sucu var arkadaslar bu olay cok kısının basına gelıyor gerıye gectı sanıyor ınsan hızlıca kalkıp öne kacırıp vurmak ıstemıyorsun ama hızlıca bı kalkıyorsunkı gümmm.. senın yapacagın sey cok basıt 3 tane uzun kol bı 13 lokma bı fur döndu alıp kaputu acıp polen flıtresının önunden sallayacan asaya gevsedecen azıcık vıtes kol ayarını vıtesı bırısı az bırsey sola yatıracak sıkıcan gerı...:D saka bı yanada bu kadar basıt bı ustaya yaptır sınyalden önce tekrar gecmıs olsun canın sagolsun
mühendislerin ne suçu var adamlar mandal koymuşlar oraya asıl 5. vitesin karşısında olan geri vitesler yanlış 6 vitesli bi arabaya alıştıktan sonra yolda 180 le giderken düşünse 6. vites diye vitesi geriye taktığını

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun allah daha büyüğünden korusun sıkma canını olur böle şeylerr

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GEÇMİŞ OLMUŞ ZATEN ACIYI TAZELEMENİN Bİ ANLAMI YOK:saplak: ALLAH TEKRARINDAN VE DAHA KÖTÜSÜNDEN SAKLASIN!

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
mühendislerin ne suçu var adamlar mandal koymuşlar oraya asıl 5. vitesin karşısında olan geri vitesler yanlış 6 vitesli bi arabaya alıştıktan sonra yolda 180 le giderken düşünse 6. vites diye vitesi geriye taktığını
arkadasım gerı vıtesı 6. vıtes yerınde olan hıcbır araba 5 den cıkarınca dırek olalarak gecıremezsın gerıye boşa alıp tekrar yatırıp gecırmek gerek hepsı boyledır muhendıs onu dusunmus bı dene ıstersen denk gelırse

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gurbaa arabanın kaskosu yokmu ? :) var ise prblem dill ama yoksa olsaymış iyi olurmuş :) nese geçmiş olsun olur böle kazalar