direğe çarptım :(

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun . cana gelmesin yeter ki araba bir şekilde halledilir.

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun arkdsım..canın saolsun..babana uygun bı dılle durumu ızah edersın..gerı vıtese gecmedıgını sölersın:)1 gecmıs ben gerı vıtese gectı sandım dersın..benım basıma geldıgı ıcın böle seyler...genelde bu tıp yalanlarla kurtarırım..bıde sucluymus uzgunmus gıbı durma..sınırlı ol...:Darabaya at suçu..gecmıyo gerı vıtese ya fılan dıye kız:Dgecmıs olsun..cana gelıcegıne mala gelsın..!

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun allah korusun
indtop1oto6xu5.jpg
logodrehungom5.gif
10fastfuriousja7.jpg

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
gecmıs olsun öncelıkle... ama gerı vıtesı 1. vıtesın yanına koyan muhendısınde sucu var arkadaslar bu olay cok kısının basına gelıyor gerıye gectı sanıyor ınsan hızlıca kalkıp öne kacırıp vurmak ıstemıyorsun ama hızlıca bı kalkıyorsunkı gümmm..
Bence de. Tiskiniyorum:) şu öndeki geri viteslerden. Öteki arabada arkadaydı hiç de 5 den sonra 6 diye geçirmiyoduk :D zaten geçiremiyoduk ona göre dizayn etmişler. Ama illa geçircem diyosan başka :)

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neonal' Alıntı:
Bence de. Tiskiniyorum:) şu öndeki geri viteslerden. Öteki arabada arkadaydı hiç de 5 den sonra 6 diye geçirmiyoduk :D zaten geçiremiyoduk ona göre dizayn etmişler. Ama illa geçircem diyosan başka :)

niye yaa ben çok memnunum... bence çok güzel.. çok hoşuma gidiyo benim... ben hiç sorun yaşamadım bu sebepten dolayı

GURBAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)

herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.ben akşam fırçamı yedim :D araba benim arabam babamın değil.ama baba parası orası öyle tabiki.üzüldüğüm tek nokta bu kadar basit şeylerde hata yapıyor olmam.yok iyi kullanıyorum arabayı ama.park işinde biraz sorunluyum işte :).bence de bu geri vites olayına opelin mükhendisleri bi çözüm getirmeli.1. vitesle geri vites aynı yerde.mandalı çek ittir.e bazen ittirince de tam ittiremiyorum sanırım.:kop: gücüm yetmiyo.gece yağmur yadı farın içi su doldu bi de ona fırça yedik.eh anlıycanız o far yapılana kadar ben hergün bi fırça yerim.:eek:

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GURBAA' Alıntı:
arkadaşlar kalbim hala güm güm atıyo.çok kötü oldum yaaa.park ediyodum.zaten geri vites sorunum var.geri vitese takamıyorum arabayı işte biraz sert geliyo bana göre.sola kırdım direksinyonu,önümde de kücük bi direk vardı işte.geriye taktım sandım meğerse 1 e geçmiş araba.eh siz sağolun sol sinyalin dış plastiği kırıldı.alt tampon yerinden çıktı,eh birazda çizik var :(((...
moralim çok bozuk.şimdi babamı bekliyorum.bakalım ne diyecek.benim için dua edin.....çok bişe yok ama böle ufak şeyler olunca daha çok kızıyo.tamamen dikkatsizlik işte :(
güzelim yeşilim çizildi..:cry:

sadece küçük bi yardım.geri vitese takmadan önce 4.vitese tak sonra geriye tak.bak daha rahat geçecektir.