Direksiyonumun derisini degistirdim opc stil

buda orjinal bir parça öyle yan sanayi falan değil opc opelerin orjinal parçası.

buda orjinal bir parça öyle yan sanayi falan değil opc opelerin orjinal parçası.

garantili araçta herhangi bir değişiklik yaparsan garantisi ölüyor diye dedim ben. bende ön fara ve plakalara led bağlicam garantisi iptal olacak servise gitmeden söküp götürmek lazım. ama bu direksiyonda opc değişikliği için geri dönüşümü olmayan tadilatlar yapmış arkadaş kırıp yapştırma vs.. bnm aracım 2 haftalık

Arkadaslar kirip yapistirma yok o parcalarda orjinal parca al-tak kullaniyorsun onlari ama arkadas direksiyonu tekrardan yaptirmis o ayri ama anladigim sadece deriyi yenilemis degilmi. OPC yazisi serviste satiliyor 80 TL bir fiyati var.

Bence cok guzel olmus on numara goruntusu var :D

Yahu tabii ebayde vardir ama ne gerek var serviste taktircam dersin arkadasin yokmu 5 yasainda opeli olan o alsin sana %30 indirim var yedek parcada onunla git al sonra sen tak arabana :D Buda bir yoltabii

Merhabalar konuyu ilgiyle takip ettim bu parçaların ebay linki var mı ben aradım ama bulamadım.Birde vites topuzu için yapılmış uygulama varsa resim ekleyebilirmiyiz.Konuyu açan arkadaş banlanmış galiba faydalı paylaşımları olmuş keşke devamını görebilseydik.

Merhabalar konuyu ilgiyle takip ettim bu parçaların ebay linki var mı ben aradım ama bulamadım.Birde vites topuzu için yapılmış uygulama varsa resim ekleyebilirmiyiz.Konuyu açan arkadaş banlanmış galiba faydalı paylaşımları olmuş keşke devamını görebilseydik.

bende ledli kırmızı ışık yanan opc vites topuzu var..

photo0055k.jpg

photo0046w.jpg

photo0044.jpg

Geri