Disc ve balata alırken GM dışında hangi marka???

Netten ufak bir araştırma yaptım genelde OMNI ürünleri satılmakta Astra G için.Balata ile beraber set halinde 450 YTL fiyatı.Odakoto da Brembo,Valeo ve Bosch un ürünleri var fakat fiyatları yazmıyor.Benim baktıklarım spor tip hava soğutmalı diskler.Orjinal disklerin fiyatları hakkında bilgisi olan varmı acaba?

Corsa C 1,7 Dti İçinde Disk Ve Balata Tavsiye Edebilirmisiniz??

ben 20 gun önce balatalarımı degistirdim trw aldım ve cok memnunum tavsiye ederim

bende trw-lucas kullanıyorum biraz çavuk ısınıyor ama performansı gayet iyi.

Benim Balatalarda Trw Ama Isınınca Kaydırmaya Başladı.Gerçi Dİsklerde Yamuk Galiba Yolda 10kmyle Falan Gİderken Ses Yapıyor.

aldıgımdan beri 2000km yol yaptım en ufacık bir ses gelmedi kaydırma falanda yok bir baktırmanı tavsiye ederim fren en önemli parca hayırlı kazasız sürüşler...

Benim Balatalarda Trw Ama Isınınca Kaydırmaya Başladı.Gerçi Dİsklerde Yamuk Galiba Yolda 10kmyle Falan Gİderken Ses Yapıyor.
ne sesi yapıyo yaw.discten ses gelmezki.fren yapınca gırçlama geliyosa balata tozundan ve sıcaktan yapar onu.

balata Diske Sürtüyor.Kuş Girmiş Gibi Cikcik Ses Yapıyor.
eğer giderken frene basmadan yani sürtüyorsa onu ayarla düzeltirler.düzeltmezsende sürterek yer yüzeyi bi süre sonra kendisi törpülenmiş olur susar.yada sen bi bak belki hakkaten kuş sıkışmıştır:D

Geri