Disk fren

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesele şu mesaj yazarken yazılan cevapları kendi uzerinize alıp savunma yapar gibi bir tutum içerisine giriyor cevapları tam olarak anlamadan yada uzun bir cevapsa tam olarak okumadan yanıtlıyorsunuz.Bu durum yanlıs anlamalara yol acıyor

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
:p bu smile'i hangi anlamda kullandığını öğrenebilirmiyim arkadaşım?

bana gore sımarıklık ıfade edıyor.anlasılan sıze gore alay ıfade edıyor.

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
weSti555' Alıntı:
mesele şu mesaj yazarken yazılan cevapları kendi uzerinize alıp savunma yapar gibi bir tutum içerisine giriyor cevapları tam olarak anlamadan yada uzun bir cevapsa tam olarak okumadan yanıtlıyorsunuz.Bu durum yanlıs anlamalara yol acıyor

tam olarak haklısınız ve gordugum kadarıyla herkes aynı tutum ıcerısınde... ayrıca affen bırsey yazılıyorsa bunu herkes bır meydan okuma olarak ele alıyor.bu son derece yanlıs bır tutum kımse kımseye bılgısını yada tecrubesını ıspatlamamaya calısmalı.ben en azından yazarken yada alıntı yaparken alıntı yaptıgım kısının bılgısını denemek yada alay etmek ıcın yapmıyorum sadece olayı farklı bı yonunden dusunmesını ele almasını beklıyorum.ama bu farklı yorumlanıyorsa bu benımle alakalı bır sorun degıl karsıdakı kısının yaklasımıyla alakalı.sızınde olumlu yaklasıyor oldugunuz kanısındayım.yoksa dedıgım gıbı kımsenın teknık bılgısını tartmaya yada onunla dalga gecme gıbı bı nıyetımız olamaz olamazda.yazılan ıyı yada kotu herseye olumlu ve sempatık yaklasırsak zaten yanlıs anlamalar otomatıkman ortadan kalkar.mesele sadece yapıcı yaklasmakta.

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
tam olarak haklısınız ve gordugum kadarıyla herkes aynı tutum ıcerısınde... ayrıca affen bırsey yazılıyorsa bunu herkes bır meydan okuma olarak ele alıyor.bu son derece yanlıs bır tutum kımse kımseye bılgısını yada tecrubesını ıspatlamamaya calısmalı.ben en azından yazarken yada alıntı yaparken alıntı yaptıgım kısının bılgısını denemek yada alay etmek ıcın yapmıyorum sadece olayı farklı bı yonunden dusunmesını ele almasını beklıyorum.ama bu farklı yorumlanıyorsa bu benımle alakalı bır sorun degıl karsıdakı kısının yaklasımıyla alakalı.sızınde olumlu yaklasıyor oldugunuz kanısındayım.yoksa dedıgım gıbı kımsenın teknık bılgısını tartmaya yada onunla dalga gecme gıbı bı nıyetımız olamaz olamazda.yazılan ıyı yada kotu herseye olumlu ve sempatık yaklasırsak zaten yanlıs anlamalar otomatıkman ortadan kalkar.mesele sadece yapıcı yaklasmakta.

yapıcı yaklaşımdan dolayı teşekkür ederim.. :good:

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:

yukarıda bahsettiklerinizi yapanlar var dogru ve bunların coguda son zamanlarda turedi verdikleri cevaplar tamamen gereksiz hiçbir bilgi içermeyen sadece yer işgal eden ve uyelere sordukları sorulardan dolayı cogu yalan yanlıs kendi dogruları yonunde yon vermeye calısan kişiler var lutfen onlara uymayın

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duyarlılığınız İçin Teşekkürler Arkadaşlar...

Herkesin kendine göre doğruları var tabiki, ama burada önemli olan BİLİMSEL ve KANITLANMIŞ doğruları paylaşmak ve öğretmek. Burada her üye başka bi üyeye bi konuda birşey öğretebilir, bunun için burdayız zaten.

O yüzden herkes sizler gibi duyarlı oldukça çok daha iyi paylaşımlar olacaktır Opelim.Net Ailesinde...

İlginize Teşekkürler...