Dizel arabamız var diye yılda 25 bin mi yapmak zorundayız?

o sahibinden ilanındaki aracın motoru iki kere sıfırlanmışdır o ikinci yada üçüncü 150 binidir :D her ilana inanmayın öyle..

ayrıca tabiki mazotlu teknolojiside gelişiyor ortamıda germiyelim arkadaşın dediği doğru benzine mazot arasında fiyatta büyük bir fark kalmadı bana göre zaten ne benzin ne dizel şu anda en iyi yakıt birimi lpg heleki ucuzunu bulursanız yakıt bedava gibi bir fiyata gelir..

lpg de fiyatlar çok değişken özel sektörde olduğu için çok firmalar var soil pamukkale anadolugaz güneygaz akpet alpet mailangaz aygaz ipragaz turnagaz habas lukoil shell bp v.b gaz fiyatları özellikle şehir dışlarına çıkdıkça epey dipe düşüyor gerçi eminim taksicilerin ucuza aldıkları sote yerleri vardır..

Konu dizel araçlar içindi arkadaşlar. Benzinli araç sahipleri için bir gönderme veya ne biliyim bir kıyaslama falan yoktur. Yanlış anlaşılıp bu konu altında boşa tartışma oluşturmayalım. Ben yine söylüyorum, dizelin o hır hır hır motor sesi var yaaa ona hastayım ben... :D Benzinden pahalı da olsa dizele bineceğim.. :D

Geri