Düşüncelerinizi merakla bekliyorum....

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ygt_kymz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tüketim endişeniz varsa mazda 6'dan uzak durun şehir içi kullanımı için.hepsinden fazla yakıyor.

konu benim açımdan da faydalı oldu. ama benim listemde cruze da var. en az 2010 model ve LS Plus 124 bg olmak şartıyla tabi.

1-2 lira daha çıkılırsa 31-32 civarı astra cosmolar var. ve tavsiyem astra alırsanız direk cosmo bakın :)

deri kumaş kombine koltuk(opsiyonel tam deride var),genelikle bi-xenon mercekli farlar,piano black konsol,8 hava yastığı(Enjoy plusta var mı bilmiyorum ama )

auris diyen arkadaşlara sesleniyorum sakın ha :D toyota forumunada üyeyim aracın heryeri soyuluyor ve konsolu takur tukur sesler getiriyor ve tasarımı koyu toyotacılar bile beğenmiyor... leon yada astra derdim leon olacaksa dizel olmak kaidesiyle...

auris bu aralar çok hoşuma gidiyo çok spor bi araba hiç düşünme auris al piyasada H kasa dolu farkın olsun

mazda 3 bence süper tek paketti galiba oda full özellikli.Otomatik çok var manueli azdır.Karoser olarak parça pahallı kasko yaptırırken biraz yüksek çıkıyor.Yakıtı ideal motor performansı iyidir.Yol tutuşu da çok iyi.İçinde kullanılan malzeme kaliteli 2006 arkadaşda vardı ordan diyorum bunları çok memnundu arabasından çokda karizma şekli var fakat kırmızı olacak :)

he bu arada aurisin diğer adı takır tukuris :D

aurısden soguttunuz valla :D pekı pekı bravolar nasıl 1.6 m jet lerı... bu arada cok tesekkurler cok yardımınız oldu cvp veren herkeze tesekkurler :D

Geri