Düşüncelerinizi merakla bekliyorum....

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ygt_kymz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bravoya bi kere bindim hoşuma gitti gidişi de iyiydi yani

bravoya sıcak bakmaya basladım ama bende bı punto vardı koltuk baslarından bıle ses gelıyordu acabalar var aklımda hıc kullanın varmı ?

1.astra
2.auris
3.focus
4.cooper
5.leon

aurisin tutulacak hiçbir şeyi yok. 1.4 dizel motoru öyle performanslı bir motor değil 1.3 cdti'dan ne bekliyorsan ondanda onu bekle derim 100 cc var arada tork fazla ama bastınmı 18 jantla bir abi 10 lt yaktığını söylüyor performasnlı olsaydı o kadar yaktırmazdı zaten. malzeme kalitesi iyi değil el freninin orası falan soyuluyormuş. plastikleri sert takur tukur ses yapıyormuş. tipide zaten corolla hb'den sonra tam bir facia olarak geliyor bana ağresif duruşa yuvarlak hatlar ancak bu kadar kötü yapılabilirdi. arka tamponun bağaj kapağı birleşimindeki çıkıntı arkadan hiç güzel gelmiyor bana. kaldıki donanım olarak opele taklaşamaz bile. 2004 corollamda hayretler içindeyim benim cam düğmelerim ışıklı allahtan ışıklı olmayan corollalar var.bırakın onu hala cam ayarlama düğmesinde ışıklandırma yoktur eminim. yol tutuşu yumuşak süspansiyon yüzüden araç çok yatıyor zaten kafadan bırakma eğilimi çok. corollada basmaya korkuyorum. elektro servo direksiyona alışıksanız hidrolik direksiyonu çok felekat gelir size söyliyeyim. yüksek hızda sertleşmiyor servolar gibi ani hareketler çok kötü olabiliyor araç direk kafa sallıyor babamda bende az kalsın uçuyorduk o direksiyon yüzünden... bravo ise full italyan diye biliyorum ve 1.6 mjet motoru ile fiatta donanım olarak iyi alınır binilir. çok konforludur malzeme kalitesi çok iyi olmasada yeterlidir. esp sayesinde yol tutuşuda iyi olur...
ben auris bravo arasında kesinlikle bravo derim 120 hp 300nm tork ile fren lambası okuturdum millete...

2 motor secenegı var herhalde 1.6 da cunku bazıları 105 bazıları 120 bg yazıyor ama 105lıgıde fena gıtmez herhalde onunda tork oranları ıyı cunku

Geri