e36 kasa 320i düşünüyorum ne diyorsunuz?

phoenixs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 96 model f kasa astra vardı sattım :) elimdede bi miktar para var 320i düşünüyorum sizlerinde yorumlarını almak isterim şimdiden teşekkür ediyorum.opel den çok memnun dum gerçekten de bmw ye de binmek isterim.gene96-96 model alacam galiba :)

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercedes adamın avradı gibidir dişinden tırnağından artıracam diye çabalar

bmw adamın metresi gibidir yedikçe yiyecem diye uğraşır

yeterince açıklayıcı oldumu :)

phoenixs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:) gözüm korktu yaw :) geçen de bi teyze beddua ederken görmüştüm can veresin cevap veremeyesin demişti :) oradada kitlenmiştim :)

çok da kafaya takmaya gerek yok yaw :)

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
metresi memnun edersen oda seni memnun eder bunuda unutma...

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım 2000 model e36 320 aldı 166,000 km de alır almaz masraf açar burnumuzdan getiri korukusu vardı. denildiği gibi değil problemsiz sesi hissi çok iyi kullanımı anlatılır gibi değil çok keyifli Eski olmasına rağmen BMW her dönem güzel otomobil yapabiliyor. Tek sorun günümüz yakıt fiyatları 320 yi hafta sonu arabası yapıyor. Günlük hayatta sıradan vatandaşın bütcesini zorlar.

phoenixs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakalım zaten aldığım arabaya bin TL lik PERİYODİK bakım yaptıracam yağ + filtre değişimi 4 teker sök bak içersine felan zaman aşımı malzemelerini felan bin tl eski araba için güzel rakam sonra koy yakıtını :) wududuudud :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde 3.18 is var 140 hp 94 model araba yanlamaktan duz gidemio manyak makina siddetle tavsiye ederim ama temizini bulursan.... ben bmw ye bindikten sonra onden cekis arabaya binmem dedim :))

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw alacaksanız kesinlikle ara motor almayın 318 is 323 gibi çünkü sorun oluyor 318 is 1 sene kullandık 3 sefer kapak patladı ki lpgli deildi alüminyum kapak oldugu için sorun oluyordu diger taraftan 323 ler aynı şekilde bmw parcacısında calışan arkadaşımın söyledigidir bmwnin güzel ve temiz bulursanız korkmanıza gerek yok parcaları cokta pahalı deildir o kadar yan sanayisi çok saglam bi usta ile güzel bi işcilikle uzun ömürlü bi arac olur yani ....

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e36 kasa için diyiceğim şudur bu kasalar ilk çıkdığında her kez maddi durumuna konumuna statüsüne göre aldı bu araçları ve o yöndede kullandı..

örnek vermek gerekirse e36 kasalar üretilirken 3.16 ları artık şimdi bu devirde apaçi ve pavyoncu tabir ettiğimiz konuma geldi o zamanda orta gelirli rahat alıyordu zaten 3.20 si 10 bin tl ise 3.23 yada 3.25 yada 3.28 i misli misli fazla idi tıpkı bu günkü gibi 20 bin euroyada 3.16 var 100 bin euroyada var..

bunu şundan diyorum o zamanlar motor hacminden ve fahiş fiyatından alınamıycak en lüks full+full e36 kasa bu gün artık rahatlıkla alınabilinicek konumda alınırsada böylesi alınmalı bu tip yüksek hacimdeki bmw nin araçları hem full olur hem zamanının ilerisinde donanımı doldurur bmw tıpkı bugünkü gibi ama en önemli neden o zaman bu tip yüksek hacimli araçları alan insanlar genelde çok zengin masrafdan kaçınmayan sınıf olarakda üst sınıf gelire sahip olan insanlardı bu günkü gibi bugün 3.16 3.20 yi her kez alır ama bir 3.25 3.30 3.35 i almak her babayiğidin harcı değil.. o yüzden o tip insanların araçları op orjinal bakımlı tertemiz ve resmi servis bakımlı olur..

bence e36 alınırsada alınmasına değicek olan modeller bunlardır 3.23-3.25-3.28

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok olmadi biraz daha aciklarsan seviniriz Ugur:)