Edirnekapı şehitliğine gidiyoruz!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Tholl-ga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
SAATLERİNİZİ AYARLAMAYI UNUTMAYIN!

Yarın 11.30'da Carrefour'da (anadolu yakası için...)görüşmek üzere...Herkesi bekliyoruz.

kaç gundur bekliyorum birşey yazmak için bizim yıllarca peşinden koştuğumuz o kadar şehit verdiğimiz teror denilen lanet 34 kişidenmi ibaretmiş biz 34 kişi ilemi uğraşmısız madem onları affedecektik neden çağırdık bırakıp dağda kalsınlar şehir açlıktan ekmek çalana gasp damgası vurup 30 yıldan yargılarsın senin askerine çoluğuna çocuğuna kursun sıkana canım kardeşim der sarılırsın sizi oy veren ben bile olsam allah bildiği gibi yapsın

resim video çeken yokmu arkadaşlar.haberlerde bir çok yerde yürüyüş vardı ama haberlerde göremedim.

valla abi biz ordaydık yayın kuruluşu vardı ama bende göremedim yaklaşık 130 araba vardık

valla abi biz ordaydık yayın kuruluşu vardı ama bende göremedim yaklaşık 130 araba vardık

evet abi süper geçti bi ara yanına geldim tanımadın ama olsun sonradan farkettin :) gerçekten cok süper gecti bisey merak ediyorum biz karsıya gecmedık sebebı ıse kgs'mizin olmamasıydı emliyet güçleri ile beraber kgs'sizmi geçtiniz köprüden ?

valla ben boğaziçinden geçtim bu bi mucize idi :) ogs vardı bende olmayanda geçti gitti zaten :)

gayet keyifliydi edirnekapı şehitliğine çıkarken dur kalk dur kalk araç biraz hararet yaptı :D

Geri