Egr Den Kurtuldum...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sahlan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iyide fotolari cektim simdi buraya nasil koyarim onuda siz soyleyin:))
ilk önce bir resim yükleme sitesi buluyosun... ben "www.resim-yukle.com" kullanıyorum bayaa hızlı...
sonra resimlerini buraya yüklüyosun
280277resimyukle_1.JPG

resim yükledikten sonra aşağıdaki direk resim linkini bir yere kopyala... not defteri olabilir...

140596resimyukle_2.JPG

daha sonra forumdan mesaj yazma yerine geliosun ve grafik ekleye tıklayıp yüklediğin resmin linkini buraya yapıştırıyosun...
516527resimyukle_3.JPG

bu kadar... kolay gelsin..

daha kolay yolu olabilir, ben böyle yapıyorum...

arkadaslar hazır çekilmişleri var ama vectra 2.0 ama buna benzer bişey
http://www.vvoc.com/forum/showthread.php?t=6586
buda 2.6 v6 vectra
http://www.vvoc.com/forum/showthread.php?t=38556

üye olmanıza gerek yok
kullanıca:opelim
şifre:turkiye
kolay gelsin:)

Hemen hemen bütün modellerin EGR si birbirine benziyor. Ama yerleri farklı. Sanayiye gidersem ustamda bilgisayarda program var. Parçanın aracın neresinde olduğunu gösteren. O programı alıp size resimleri yollamaya çalışayım.

egr yi iptal ettiğinizde beyindende silmek gerekir yoksa aşırı kurum zamanla silindir kapağınıza zarar verecek sonuçta pahalı hasarlara yol açacaktır mühendisler süs diye koymamıştır onu bi işlemle beyinden tamamen çıkarılarak araç çalıştığında egr yi tanımayacak ve o na hükmetmeyecek o zaman olur bu işlemi yapmaktayız saygılar

Yani simdi aracin beynine egr yok kurum baglama diyorsunuz oda baglamiyor oylemi :)))))ya yapmayin allah askina bu silinmese ne olur kurumla ne alakasi var bence iptal edince kurumdan kurtulur arac ..milletin kafasini karistirmayin kurum falan diye ...

Yani simdi aracin beynine egr yok kurum baglama diyorsunuz oda baglamiyor oylemi :)))))ya yapmayin allah askina bu silinmese ne olur kurumla ne alakasi var bence iptal edince kurumdan kurtulur arac ..milletin kafasini karistirmayin kurum falan diye ...
mekanık olarak ıptal edince kurum yapacak bı durum kalmıyor zaten

fotolari arkadaslar insallah koyarlar ben onlara gonderdim onlar koyacaktir bilginize ilgilenen arkadaslar..

egr yi iptal ettiğinizde beyindende silmek gerekir yoksa aşırı kurum zamanla silindir kapağınıza zarar verecek sonuçta pahalı hasarlara yol açacaktır mühendisler süs diye koymamıştır onu bi işlemle beyinden tamamen çıkarılarak araç çalıştığında egr yi tanımayacak ve o na hükmetmeyecek o zaman olur bu işlemi yapmaktayız saygılar

Tam tersine EGR iptal edilince motorda kurum bağlama oranı azalıyor. Bilginize

kaçtane söktünüz 1/2 /5 ben 50 nin üzerinde söktüm siz gine bildiğinizi yapın fakat milletin kafasını karıştırmayın gibi sözler size yakışmıyor formada biz kafa karıştırmak için diil doğru bilgiilendirmek için yazıyoruz bu form a arkadaşım bilginize egr iptal edilipte 6 ay sonra söktüğüm kapaklardan birinin fotosunuda koyarım yakında buraya ok
saygılar

kaçtane söktünüz 1/2 /5 ben 50 nin üzerinde söktüm siz gine bildiğinizi yapın fakat milletin kafasını karıştırmayın gibi sözler size yakışmıyor formada biz kafa karıştırmak için diil doğru bilgiilendirmek için yazıyoruz bu form a arkadaşım bilginize egr iptal edilipte 6 ay sonra söktüğüm kapaklardan birinin fotosunuda koyarım yakında buraya ok
saygılar
bu arada egr yok kurum bağlama demek diye bişey olamaz arkadaşım ben sadece egr iptal edilsede sistem arızayı devam ettirecektir aldığınız yakıta bağlı olarak ve ısınan yağ buharına denk ben sadece iptal edilmesi gerekli olan arıza ışığı egr ucundan bahsettim iyi okusaydınız anlardınız
motora start verildikten itibaren bu kirlenmeler doğaldır km ler boyunca sizi rahatsız eden arıza ışığı ve arızalı parça ve haber veren beyin denklemi diyede ekledim yazdığıma ek olarak
ok

simdi sen dedigine gore ben egr iptal edin dedim sende dedinki egr iptal olursa beyini silmek gerekir diye bende idda ediyorum egr iptal edilince beyinden silmesek bile kurum yapmaz egr kurummu temizliyor simdi siz is yapmak icin bu isi yapiyoruz gelin iptal edelim dersen benim aklima baska seyler gelir ..

Geri