Elektrikli arabam geliyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yalçın
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR YENİ PROJEME BAŞLIYORUM GEREKEN İZİNLERİ ALDIK AZ Bİ TEFERRUAT KALDI BUNA DESTEKDE ALDIK ŞİMDİ ARABADA TAMAM ŞANZUMANDA OTOMATİK BİZİMKİ SUZUKI ALTO ŞİMDİ HEDEFİM 8 AKÜ İLE 4 SAAT NON STOP MAX 30 İLA 50 KM ?? İLK AŞAMADA BU YAPMAK İSTEDİĞİM PROJEM AMA MOTORLA İLGİLİ SIKINTILARIMIZ VAR BU İŞİ (MOTOR SARGI SATIŞI ELEKTRİK MOTORLARI AKIMLARI 220 Yİ 12 YE 12 Yİ DS AKIMA VSVSVS TEFERRUAT ÇOK KISACA BU İŞİ YAPAN ARKADAŞLAR ELEKTRİK MOTORU BOBINAJ VS BRANŞTAKİLER NASIL YARDIMCI OLURLAR YAZARLARSA ÇOK SEVİNİRİM PROJE HAZIR FAKAT MALIYET AŞIRI BENDE DAHA UCUZA NASI BİŞİ YAPARIZDAYIM AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIP İZLEMENİZİ İSTİYORUM O ZAMAN DAHA NET NE YAPTIĞIMI ANLAYACAK VE ONA GÖRE ÖNERİLER SUNACAKSINIZ ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM DESTEKLERİNİZ İÇİN RUHSAT VE MUAYENEDE ÇOK ÇOK SIKINTILAR OLACAK AMA ALAMASAMDA BEN BUNU YAPIYORUM BAŞLADIIIMMMMM
http://www.youtube.com/watch?v=jt5z8L4LBJE&feature=related
PROJE BUNA BENZER KEYFİİ BİNMEYE YAPICAM BAKALIM BU SADECE Bİ ÖRNEK KONUYUDA BURAYA SİZLERİDE TEŞVİK ETMEK İÇİN AÇTIM HADİ SİZDE BÖYLE BİŞEYE BAŞLAYIN
http://www.youtube.com/watch?v=NebLkPulpNg&feature=related
BUDA BAŞKA Bİ ALTERNATİF NEDEN OLMASIN
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?p=1303303#post1303303

Son düzenleme:
İnşallah istediğiniz yardımı ve sonucu alırsınız kolay gelsin.

teşekkürler asıl maksat sizleride teşvik etmek hani eski dedeler nineler vardıya 70 li yıllarda bizim radyo bozulurdu açıp içini lehim yapalım bide anteni iyi çekmiyo yeni anten takalım derdik onlar dur şimdi icat çıkarma derlerdi :):)
şimdi öyle diil herşey her imkan var icaT çıkaralım çıkarın işte ben başladım bu bi örnek devam edin ben arabayıda aldım yapıyorum ilk buluşmayada bitirince getirip sizlere tur attırmak çok istiyorum opelinde hafif bi arabası olsa :(

teşekkürler asıl maksat sizleride teşvik etmek hani eski dedeler nineler vardıya 70 li yıllarda bizim radyo bozulurdu açıp içini lehim yapalım bide anteni iyi çekmiyo yeni anten takalım derdik onlar dur şimdi icat çıkarma derlerdi :):)

İşte bu konuda bende imkan arayıpta bulamayanlardanım :) İlk ve ortaokul çağlarında evde içini açmadığım tek alet tv kalmıştı onuda bir büyükten elektrik var çarpar diye duyup korkumdan açamamıştım :)

allaha şükür ben imkan buldum alayınıda açtım kapadım çalıştı yada çalışmadı :):) anlatmak istediğim o mantıktı oda eskilerde kaldı :):) bu yukarda videodaki arabada ve o sitede bi sürü örnek araba ve elk motoru var ben en ucuz malıyetle en başarılı yanmayacak bu işi götürecek elk motorlara nası ulaşırım için yardım eli dedim ve kw den tutda en başarılısı neye kadar bana arabanın motoru sor sana serecesini anlatıım 150 ps den 1000 ps çıkariim :) ama elk başka bişi oda ayrı bi branş aktarma ayırma mekanik olayları kolay işlevi ayrı şarzı arakondansatörleri vsvsvs o bnm işim diil işte bu aşamada yardımmmm
bilmem anlatabildimmi

İşte bu konuda bende imkan arayıpta bulamayanlardanım :) İlk ve ortaokul çağlarında evde içini açmadığım tek alet tv kalmıştı onuda bir büyükten elektrik var çarpar diye duyup korkumdan açamamıştım :)
sana gelince yaş daha 26 :):) şimdi aç daha çoook açarsın ne var etraf tv dolu :):):)kardeşime bak:hıh:

kolay gelsin

sana gelince yaş daha 26 :):) şimdi aç daha çoook açarsın ne var etraf tv dolu :):):)kardeşime bak:hıh:
Açtım açtım çocukken olmadı ama sonradan emelime kavuştum. :)
Sizin yapacaklarınız hakkında yardımım dokunacak bir bilgim maalesef yok ama yukarıda yazdığınız "150 ps den 1000 ps çıkariim" cümlesinden sonra bizim araçlardaki ps arttırmanın imkanı var mıdır diye sormak geldi içimden.

bişey değil yalçın abi uğraşcak zamanın ve paran varsa sorun yok dünyada 90 lı yılların başından beri byle arabalar yapıp binen adamlar var li yayınladığın video bile oldukça eski...

kolay gelsin...

Geri