Elektronik Vanalı Egzost Sistemi hakkında bilgisi olanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bbs almamış olsam ve şeytana uysam yapacagım tek şey var polisleri takmadan :D
4+1 Headers,Komple düz boru,birde son susturucu çapraz otto spec offf diyorum.Ama çevreden küfür yemek konusu var hastası var yaşlısı var :D

aynen şahınde yapcagınız ış bu eksoz gıbı alcaksan al yap bence fazla kurcalama polıslerle akraba olursun gıbıme gelıyor :D

Alican hayılı olsun, profilde asx var. : )))

Aslında hep forumdaydım hiç ayrılmadım bir ara foruma birşeyler oldu benim eski hesap gümbürtüye gitti.

Sağolasın profilde varda otoparkta yok daha :D yarın akşam teslim alacağız inşallah hayırlısıyla. Astrayıda satamadık daha bakalım ne olacak :D

abim taktırmıştı çok rahat oluyo uzun yolda kapatıyosun başın ağırmıyo zaten onu taktırınca son susturucuyada gerek yok senin arac sanırım 131 bi kafa takarsın arkaya egzoza vercen parayla vana yaptır kumandalısı bile var anahtar gibi basıon susuyo :)

Berkay belki duymuşsundur bilen arkadaşlarda vardır ama sana abart egsozdan başka birsey önereceğim..F1 egsoz taktır ne abart egsoz ne de başka birşey hiçbiri F1 egsozun verdiği sesi ve gaza basınca aldıgın hazzı veremez.elimizden dpğan şahin cok geldi gecti ve hepsinde de abart egsoz vardı ama aşağıya bahsettiğim egsozun linkini koyacagım 1 sene kadar önce çekmiştik ve elektrikli yapmak istemiştik bu sistem abart ve F1 egsozda aynı motorlar kullanılarak yapılıyor.motor ise cam kaldırma motoru varya hani onlardan..düğmeye bastıgın an cam motoru harekete geçiyor ses veriyor tekrar basışında ise sesi kapatıyor basit bir işlemle halledilir ama ben sana abart değilde F1 tak derim bulunması biraz zor ama:)

ses pek anlaşılmıyo 2.videoda daha net ama yakından dinlemek gerek bunu da belirteyim

http://www.izlesene.com/video/f1-eksoz-nzm/3190073
http://www.dailymotion.com/video/xhqntt_f1-eksozz_tech

Berkay belki duymuşsundur bilen arkadaşlarda vardır ama sana abart egsozdan başka birsey önereceğim..F1 egsoz taktır ne abart egsoz ne de başka birşey hiçbiri F1 egsozun verdiği sesi ve gaza basınca aldıgın hazzı veremez.elimizden dpğan şahin cok geldi gecti ve hepsinde de abart egsoz vardı ama aşağıya bahsettiğim egsozun linkini koyacagım 1 sene kadar önce çekmiştik ve elektrikli yapmak istemiştik bu sistem abart ve F1 egsozda aynı motorlar kullanılarak yapılıyor.motor ise cam kaldırma motoru varya hani onlardan..düğmeye bastıgın an cam motoru harekete geçiyor ses veriyor tekrar basışında ise sesi kapatıyor basit bir işlemle halledilir ama ben sana abart değilde F1 tak derim bulunması biraz zor ama:)

ses pek anlaşılmıyo 2.videoda daha net ama yakından dinlemek gerek bunu da belirteyim

http://www.izlesene.com/video/f1-eksoz-nzm/3190073
http://www.dailymotion.com/video/xhqntt_f1-eksozz_tech

Abi detaylı açıklaman için çok teşekkür ederim :D Ama ben sırf ses çıksın diye istemiyorum,abart olsun istediğimde kapatayım olayı olsun yani.F1 bana çok ters gelir.Yanlıs anlamazsan hani derler ya zevkler ve renkler yani kızma ama fazlasıyla apaçi işi bişey f1 sesi. :)

Berkay sen bu işi kafaya taktın. Yapacaksın galiba...

Ama korkuyorum ki bir süre sonra polisin aracını bağlaması ile ilgili bir başlık açarsın. Ya da yüklü bir ceza yersin.

Neyse dediğin gibi zevkler ve renkler...

Yaparsan da aman ha şehir içinde milleti rahatsız etme. Gerçi öyle davranmayacağını biliyorum.

Berkay sen bu işi kafaya taktın. Yapacaksın galiba...

Ama korkuyorum ki bir süre sonra polisin aracını bağlaması ile ilgili bir başlık açarsın. Ya da yüklü bir ceza yersin.

Neyse dediğin gibi zevkler ve renkler...

Yaparsan da aman ha şehir içinde milleti rahatsız etme. Gerçi öyle davranmayacağını biliyorum.

Aykan abi kızma,ama yapıcam araştırıyorum.:)
Dengesiz şahinciler gibi sokak arası açıp gazlamam,e5'te kendi gazımı alıp sokakta kapatıcam.
Polisin arabayı bağlamasına ve yüklü cezaya alıştım,imkanlarım kısıtlı oldugu halde sorun etmiyorum.

Son düzenleme:
Geri