Elektronik Vanalı Egzost Sistemi hakkında bilgisi olanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aykan abi kızma,ama yapıcam araştırıyorum.:)
Dengesiz şahinciler gibi sokak arası açıp gazlamam,e5'te kendi gazımı alıp sokakta kapatıcam.
Polisin arabayı bağlamasına ve yüklü cezaya alıştım,imkanlarım kısıtlı oldugu halde sorun etmiyorum.Çünkü elimde değil,o sesi almam lazım:rakir:

Keyif senin, köy Memed Ağa'nın... :)

Her şeyi göze almış bir insanı yolundan döndürmek çok güçtür. Başarılar dileyeyim bari...

Valla arkadaşım asla sana saygısızlık amacıyla söylemiyorum, veyahut seni rencide etmek için falan değil.Ama ben tamamen bu egzost ve sistemlerine karşı olduğum için yanımdan bile geçse direk emniyete bildiriyorum.Bizim mahallede birinde vardı sabahın köründe mahalleyi ayağa kaldırıyodu.Bir kaç defa uyardık dinlemedi bir emniyet müdürü tanıdığı aradık aracı bağlattırdık mahalle olarak.Artık pes dedirtecek hale geldi bu uygulamalar.

Kesinlikle hak veriyorum ve bu yüzden israrla üstüne basarak elektronik egzosu araştıyorum.Yoksa sürekli kafa patlatacak ses istesem, 20 liraya orta susturucuyu söküp,50 liraya soba borusu büyüklüğünde bas bas bağıracak egzostu takar inletirim Şahinciler gibi...

Bende sokakta sahilde vs. milleti rahatsız etmeyip orj gezmek,e5'e çıkıncada kendi hevesimi almak için istiyorum bu egzosu.E5'tede gelip bağlarlarsa yapıcak bişey yok,gülü seven dikenine katlanır...

Abi detaylı açıklaman için çok teşekkür ederim :D Ama ben sırf ses çıksın diye istemiyorum,abart olsun istediğimde kapatayım olayı olsun yani.F1 bana çok ters gelir.Yanlıs anlamazsan hani derler ya zevkler ve renkler yani kızma ama fazlasıyla apaçi işi bişey f1 sesi. :)
estağfurullah rica ederim f1 de de elektrikli yapıyolar zaten ama bizim arabayı da polisler baglamıstı 300 liradan cıkmıstık ondan sonra söktük bu yuzden abart egsoz işi biraz riskli ama zevk tabi ki içinden geliyosa taktır gitsin ceza yersin sonra hevesin kalmaz böylece kapanır gider bu istek:D

estağfurullah rica ederim f1 de de elektrikli yapıyolar zaten ama bizim arabayı da polisler baglamıstı 300 liradan cıkmıstık ondan sonra söktük bu yuzden abart egsoz işi biraz riskli ama zevk tabi ki içinden geliyosa taktır gitsin ceza yersin sonra hevesin kalmaz böylece kapanır gider bu istek:D

Ben geçen yaz ceza yedim, şansa ruhsatta sayfa bitmiş,yeniden muayne,ceza vs vs tam 475 lira para ödedik.

Son düzenleme:
Geri