Elelektirikle kapanan yan aynalar

mayham85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim bugne kadar o donanım konusunda yaşadığımız sıkıntı sadece bazı otoparkçıların yada sokaktan geçenlern aynayı elleri ilekapatmaları birde bizim araca yandan vurmuşlardı ayna değişti şimdi biri dğerinden sonra kapanıor:(

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+1000000 lütfen sadece çözüm üretebilcek arkadaşlar yorum yapsa daha çok sevincem.

çözüm çıkmacıları geziceksin arkadaşım hazır çıkmasını alıcaksın yada arabana uyabilicek o tarz başka motorlu ayna varsa onu alıcaksın uydurtucak ustan yada servise gidip hazırını istiyceksin takıcaklar

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar modifiye konuşunde ülkemiz uygulanan gümrük yüzünden çok geride...İngilterede astra essentiaya bile otomatik kapanan cosmo aynası takıyorlar....Olmayacak bişey değil.Motorlu cosmo aynası alın oldu bitti.Kesinlikle başka bir alt yapıya gerek yok...Foto paylaşırım sonra.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar modifiye konuşunde ülkemiz uygulanan gümrük yüzünden çok geride...İngilterede astra essentiaya bile otomatik kapanan cosmo aynası takıyorlar....Olmayacak bişey değil.Motorlu cosmo aynası alın oldu bitti.Kesinlikle başka bir alt yapıya gerek yok...Foto paylaşırım sonra.

Bu adam ezgene üstün :D Cidden üstün :D Yapar yani :)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi ingiliz sitesinde bulmuştum.Ama şimdi arıyorum bulamıyorum.Yapılışı ile ilgili Foto ekleyeceğim.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynalarım bahsettiğiniz kapanma özelliğinde... iki taraflı olarak ayna ayar motorlarım bozuldu... bakınız kapatma mekanizmasının motorları değil ayar yapılan motorlar... aracım garanti kapsamında olmamasına rağmen bu sorunun benden kaynaklanmasının mümkün olmayacağını anlatınca sağolsunlar ücretsiz değiştirdiler... araçlarda ki her sistem bozulmaya müsaittir... nasılsa top çarpar yok başkası tutar kırar diye arabaya da mı binmeyeceğiz... sorun olmayacak olsa formula da olmazdı... marşı bile basmayan arabalar var formula da...
çözüm hususuna gelince... bu aynaların kapatma motorlarının hareket ettiği ekseni düşündüğümüzde buraya uygulanacak olan düşük devirli ama kuvvetli bir motor rahatlıkla bu işi çözer... motoru baglamak yetmiyor tabi aynanın kapalı-acık durmunun kontrolü aynanın hareketinin son noktasına dayanınca motorun otomatik olarak durmasını falan ayarlayan bir devre lazımdır herhalde... bu sorunlarla uğraşmamk için iki tane bu özellikte ayna sipariş ederek takmanız daha mantıklı... muhtemelen arac kapısına takılan kontrol düğmesinin değişiminden sonra da herhangi bir işleme gerek kalmaz...hiç olmadı düğme taktırmaz tetikleyici sistemi merkezi kilitten alarak her acılma da acık her kapanmada kapalı konuma alabilirsiniz gibi geliyor bana... daha da ilerlettim kumandaya basılı tutunca açılır-kapanır da yapabilirsiniz aynı cam motorları gibi...para olsun yeter...vakit almaz nakit olsun yeter yani...