En büyük asker bizim Asker

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
boşver ankarayı istanbulu şafak bitmez askerlik bitmez
ama en güzeli ne biliyormusun askerlik
vatan uğruna görev yapıyorsun
allah yolunu açık etsin
allah sevdiklerine kavuştursun
sana tavsiye
K.K.K
karışma-konuşma-kaytarma

haha 3k
öğrenel cok oldu ama tşkler...
dileklerniz için tkrar teşekkürler....

HER ASKER BAHRİYELİ OLAMAZ

Deniz_Kuvvetleri_Komutanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1_Forsu.jpg

""Kuzzzuuuu tablo tamammm..
Hakketen ya ekip kalsa idi daha ne bombalar türerdi:D
ee ne diyoruzz;

=> Gezdimmm tozdummm amaaann amaannn:D""

uyhh guzumm inşALLAH yetiştirirsin saatinden erken tabloyu.

ama öyle deme asker psikolojisi saat 5.30 da ayaktaydım, sonra birazcık daha uyudum saat olmuş 10:D
---no alcol---:]

ama KAdirlere üzüldüm keşke gitmeselerdide asıl olayı kaçırmasalardı, bi inci tanemi söyleyemedi karaktersiz zatiii:]]
ya bilader ne yapiyim neo sabah 6 da işe gidiyo. bide diğer misafirler de yabancı gecelere :D yani öyleymişler :D

ya bilader ne yapiyim neo sabah 6 da işe gidiyo. bide diğer misafirler de yabancı gecelere :D yani öyleymişler :D

Anaaa..! İhale yine bana kaldı...Sen demedin mi Kahtalı Mıçı çalan bi yere gidek diye...! Bu ne böyle, delikanlıyı bozar, eller havaya demedin mi ? Yoksa ben gözüme 3-5 bişey kestirmiştim...:)

Gece de amma içmişim yahu... ! :)

ovlll
siz harbi kacırdınız o zaman dün geceyi:D
elemanlar arap şükrüden girip oguz yılmazdan cıktı terbiyesizimkii-- kuzumda bu sayede ilk defa bu şarkıları dinledi:D:D

-----

amaaaaaa asıl bu gece süper bi geceydi, konserleri özlemişim hasret giderdim, kuzum benim yaaaaa canım yaaaaaa
aman amanı bizbize söleriz artıkın ni yapalım:D:D

ovlll
siz harbi kacırdınız o zaman dün geceyi:D
elemanlar arap şükrüden girip oguz yılmazdan cıktı terbiyesizimkii-- kuzumda bu sayede ilk defa bu şarkıları dinledi:D:D

-----

amaaaaaa asıl bu gece süper bi geceydi, konserleri özlemişim hasret giderdim, kuzum benim yaaaaa canım yaaaaaa
aman amanı bizbize söleriz artıkın ni yapalım:D:D

"Kuzu yaa nasıı ankara keçisi gibi çıkardılar bizi tepeyee sonada inat ettikkk sabahlar olsun kalıyoruz dedik ama:D he he sevişgen solisti yiyorlardı nerde ise, birde fotoğrafını çekmek istediğim ama aniden nedensee;) kaçan çift vardııı:D:D Tuvaletlerde bomba idii erkek kız karıışık:D amaa çekilinnn ben hamileyimmm numerosuunu nası yedi güvenlik:D:D:D ha haa çok eğlendikkk bee Kuzum yaa...
Valla ne dersen de çarpışan otolarda güzeldiii bencee..hee ıslak hambuger raporu vermek lasım Dragona;)..pff çabuk geçti kuzu yaa..:("

Anaaa..! İhale yine bana kaldı...Sen demedin mi Kahtalı Mıçı çalan bi yere gidek diye...! Bu ne böyle, delikanlıyı bozar, eller havaya demedin mi ? Yoksa ben gözüme 3-5 bişey kestirmiştim...:)

Gece de amma içmişim yahu... ! :)

"ne 3üü ne 5 iii sen karşına bak yeterki:D:D:D""

"Kuzu yaa nasıı ankara keçisi gibi çıkardılar bizi tepeyee sonada inat ettikkk sabahlar olsun kalıyoruz dedik ama:D he he sevişgen solisti yiyorlardı nerde ise, birde fotoğrafını çekmek istediğim ama aniden nedensee;) kaçan çift vardııı:D:D Tuvaletlerde bomba idii erkek kız karıışık:D amaa çekilinnn ben hamileyimmm numerosuunu nası yedi güvenlik:D:D:D ha haa çok eğlendikkk bee Kuzum yaa...
Valla ne dersen de çarpışan otolarda güzeldiii bencee..hee ıslak hambuger raporu vermek lasım Dragona;)..pff çabuk geçti kuzu yaa..:("

-konser bitti arkadaşlar
+bi daha bi daha
-rüyanda görürsün:]] harbi süzme yaa harbi süzme:]]

kuzum sen bu hamile numerosuyla heryere girersin VALLA:],
cidden kuzum benim, canım yaa süper bi geceydi iyi eğlendik 2 gün üstüste

gelirken 1 hafta neyime yetmeyecek dedim ankarada bile söz verip görüşemediğim arkadaşlarım kaldı:(

geçen seferki gibi 3 kere veda edemeyeceğim sanırım bu kez kuzu, ama akşam bi arıyım dışardaysan son kez sarılıyım öyle gidiyim:]]]

"ne 3üü ne 5 iii sen karşına bak yeterki:D:D:D""

karşı deil karşı deil sol çapraz sol çapraz dikkatli ol:]]

evet cumartesi oldu - şafak oldu 377...
daha şafak defterini karalamaya başlamadım ve kendimi tutabildiğim kadarıylada karalamıcam
tekrardan saymaya başlıyorum
aslında 1 haftadır iyiydi şafak yoktu koğuş kalk yoktu ama bitti izinde işte...
seğmenlerde-mekanımda-aynı banka-bankın aynı köşesinde-son kahvemi son sigaramı içtim elveda dedim ankaraya, bu sefer biraz uzun bi zaman veda dedim, ilk elvedam kadar koymadı, sanırım alıştım...

bugün akşam göyaa evde olacaktım ama,
gitmeden önce
son kez bi saimekadını görmek lazımdı,
son kez bahçeliyi görmek lazımdı,
son kez tunalıyı görmek lazımdı,
son kez köroğlunu görmek lazımdı,
son kez bankıma uğramam lazımdı,
yaptım sanırım yapacaklarımı, yalnız başıma elim cebimde dolaştığım yerleri gezdim en azından...

--

kuzuuuuuuuu kendine çok ama çooooook iyi bak emi,ulaşamadım bahçeliye gelmiştim halbuki:((tam yazarken aradın gene:]]] canım benim yaa) sağlık olsun bu seferde böyle olsun tek ayrılık belki daha iyi gelecektir...

tek tek isim saymıcam şimdi unuturum filan arada birini, küser:](neo sen hariç:D)
ama hepiniz kendinize iyi bakın, sanırım ilk 1 ay cıkamıcam dışarı-çarşı olmayacak kanımca...
biraz zaman geçsin içeri laptop dahi sokmayı planlıyorum:D
en olmadı iphone ile idare ederim:D:D

Geri