En büyük asker bizim Asker

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kardeşim yolun açık olsun. şimdiden hayırlı teskereler. zaten gelir gideriz merak etme. sen bi git yerleş yerin net belli olsun. sayılı gün çabuk geçer derler harbi öyle oluyo. bide bakmışsın teske ve biz dışarda seni bekiyoruz ;)

bilader benim telefonları biliyorsun ne zaman sıkılırsan ne canın isterse ne eksiğin olursa biliyosun hiç çekinmeden arıyosun. allaha emanet ol.

my.php

Son düzenleme:
hadi bakalaım geri sayım başladı yine :D çabuk bitecek inşallah

:cry::cry::cry:

Kuzummmm şafak 377,,
Süperdiii hakketen iki gün dolu dolu geçti ama doya doya mı ..ıh ıh zannetmem ben sana doyamam kuzum benim yaa..İnşallah hayırlısı ile gidip gelceksin ve inşallah gönlündeki isteğin senin olucak ve inşallah ben bir kez daha yanılmadım deyip sevdiğim birinin mutluluğuna şahit olucam..inşallah...

deli Gadiriminde dediiği gibi sen git yerin belli olsun hele bi biz gelir gideriz kuzumm ..sen merak etme yerin hala dolmuyor;) bende doğurmam sen gelene kadar ayrıca:D:D:D

"Şafak 375 Kuzum...

Ohh kuzum demek iyi yere düştün demek modifiye arabalarr caddede turistlerrr allaahh süper valla:) Sesin çok iyi geliyodu ben sana dediydim ama demüüü;) Neyse ortasında dere geçen şehire bir organizasyon yapılıcaktır kesinn emin olll:) sen yerleeşşşş;)"

""Kuzumm Şafak 373...
Bizim ırmak kıyısısındaki mangalımıza bilmem kaç gün artık;)..""

Geri