En büyük asker bizim Asker

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
"Şafaaaakk 2 3 9 ..Kuzummmm mehtuba başladım dün ama ama uykum geldi geç döndüm eve..Sen aradığında Elifimin yanında idik...Bilirsin halen konuşulan kişi aynı bi süre bölee ondan açamadım telefonunu:( ama bu gün akşam arıycamm konuşuruz dimi;) ama konuşuncada yazacaklarım azalıo yaff bu ne yaman çelişki:D

Anaa Gadirrrr hastamısınn leeenn? yoksa bida gelmeyelim diemi öle diosun:) çabuk söleee:P Neo valla ne unuttu isen bu sefer değerli ki hastayım mastayım ayaa başladı:D dvd yi ordamı unutttukk be yoğsa:D:D:D"
evet teyzoş acayip hastaydım ama bügün itibariyle atlattım sanırım
artık kızlarıda alın askere...

not: erkin koray bab..

hatta ilk sevdayı alın ..ben elimle teslim ederim hemde..20 ay şöle bi askerlik ohhh iyi gider vallaha..alın alın
sen sevdayı tanıyormusun ?
ooooo asker :) hadi bakalım bügün ki şafakda senden

Samet,

200, 30, 7
..;) :)

hafız sende mi hastasın ben halen atlatamadım yaw

Yok ben hasta değilim de kafamın çarptığım yeri ağrıyor...:)

Neo valla ne unuttu isen bu sefer değerli ki hastayım mastayım ayaa başladı:D dvd yi ordamı unutttukk be yoğsa:D:D:D"

Yok bu böyle kurtulduğunu sanıyor ama asıl DVD geceleri henüz başlamadı..Ramazan bitsin acısını çıkarıcaz nasılsa...Filmler benden, mekan Kadir'den, mısırlar senden, çaylarda Gülsüm'den...:)

zor abi allah kolaylık versin valla zor askerlik mesele değilde oradaki egosunu tatmin edemeyen insanlarla uğraşmak gerçekten zor vatani görevide çekilmez hale getiriyorlar ama ne yapacaksın vatan borcu namus borcu yapacak bişey yok ben kısa dönem yaptım allah uzunlara sabır vesin bir an önce bitirmen dileğiyle

"Kuzumm 235 olmuş,,,az kalmış azz bak sen bi gel izne buraya çok daha az kalcak dimi;)

Ramazan mi bitsinnn ha ha nieki bence sahurda felan izleriz nie beklios anlamadım dvd gecelerine:D:D"

"Kuzumm 235 olmuş,,,az kalmış azz bak sen bi gel izne buraya çok daha az kalcak dimi;)

Ramazan mi bitsinnn ha ha nieki bence sahurda felan izleriz nie beklios anlamadım dvd gecelerine:D:D"
sahur derken teyzoşum :D

kimsenin zoruna gitmesin şafak iki üç dört 234

inşallah bir iki üç de yazacaz 123

sonra sıfır bir iki 012

sonra sıfır sıfır bir 001

Geri